Video izlerken kapanan sistemin ekran kartı kullanımı gözükmüyor

turanefe01

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, video izliyordum bir anda ekran dondu. Daha sonra kapattım tekrar açtım. Benim bilgisayarda NitroSense uygulaması var, oradan ekran kartı kullanımının yazmadığını gördüm. %0 da yazmıyor, direkt boşluk var. Bilgisayar henüz yeni.

Ekran kartı GTX 1650, işlemci Ryzen 5600.

Dosya Ekleri

• NitroSense  13.08.2023 19_04_05.png
    NitroSense 13.08.2023 19_04_05.png
    162,5 KB · Görüntüleme: 27
Görev Yöneticisi'nin Performans sekmesinde GPU ile ilgili veri var mı?

Dosya Ekleri

• Radeon Software 13.08.2023 20_51_00.png
    Radeon Software 13.08.2023 20_51_00.png
    104,8 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Video izlerken sistem neden kapanıyor, NitroSense'te ve Görev Yöneticisi'nde veri yokken AMD'nin uygulamasında neden veri var anlamıyorum. Son zamanlarda herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Benim bilgisayara da bi haller olmuştu nedeni yine benden kaynaklıydı. Konusu aşağıda.

Video izlerken sistem neden kapanıyor, NitroSense'te ve Görev Yöneticisi'nde veri yokken AMD'nin uygulamasında neden veri var anlamıyorum. Son zamanlarda herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Benim bilgisayara da bir haller olmuştu nedeni yine benden kaynaklıydı. Konusu aşağıda.

Benimki dizüstü video izliyordum bir anda dondu daha sonra mouse hareket ettirdim ama çıkmadı bende direk kapattım daha sonra açılınca NitroSense uygulamasında boşluk oldu bende baktım gerçektende %0 GPU kullanımı vardı son zamanlarda değişiklik yapmadım format atmıştım bir yaptığım değişikliklerden dolayı olduğunu düşünmüyorum çünkü bir anda kapandı umarım daha çok kişi görür bilgisayarı yeni almıştım.

Videoyu izlerken %0 olduğunu doğruladın mı? Yoksa donduktan sonra kapandı ve NitroSense'e kapandıktan sonra girip bakınca mı 0 olduğunu gördün?

Geri
Yukarı