Video izlerken PC donuyor

Hamza78

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce RTX 3050 , AMD Ryzen 7 5800h , 16 gb ram
1 haftadır eve geliyorum yemeğimi yapıyorum arkadaşlarla DC konuşuyorum ve YT girip elraen izleyeyim derken videoda PC komple donuyor hiçbir şey yapamıyorum düzeltmem için kapatam tuşuna basılı tutmam gerekiyor her gece 2 kez yaşanıyor bu olay nedeni ve çözümü nedir bilen var mı? Artık hem sinir bozucu hem de sisteme zarar veren bir şey.

Temiz format attıysan donanımlara odaklan RAM, ekran kartı vs. Ben de yaşadım BIOS'tan Hyper Threading'i kapatarak çözdüm.

Temiz format attıysan donanımlara odaklan RAM, ekran kartı vs. ben de yaşadım BIOS'tan Hyper Threading'i kapatarak çözdüm.

Reis nasıl yani PC'ye 3-4 ay önce format attım RAM 16 ekran kartı 3050 güncelleme yok garip olan sadece elraen izlerken donuyor 3 saat ders vidiosu izledim donma falan olmadı.

Reis nasıl yani PC'ye 3-4 ay önce format attım RAM 16 ekran kartı 3050 güncelleme yok garip olan sadece elraen izlerken donuyor 3 saat ders vidiosu izledim donma falan olmadı.

Bilgisayarım > C > minidump dosyasını paylaş. C den sonra adres çubuğuna \minidump yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı