Video Kesmek ve Kaydetmek için Program

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, videoları Movie Maker ile kesiyorum ancak. 30 dakikalık videodan 1 dakikalık yerini aldığımda direk masaüstüne kestiğim videoyu kaydetmek istiyorum. Diğer taraftan kırpmaya devam etmek istiyorum. Mesela Movie Maker'dan kes yapıp diğer programa yapıştır yapıp onu direk video olarak kaydetmek istiyorum. Var mı tavsiye verebilecek olan? Umarım tam olarak anlatabilmişimdir.

Camtasia işini görür fakat uygulama ücretsiz değil. Eğer denemek istersen 30 gün bedava sonra ücret ödüyorsun. Ama uygulama gerçekten işlevsel ve basit bir arayüze sahip. Yeni başlayanlar için ideal.

Camtasia işini görür fakat uygulama ücretsiz değil. Eğer denemek istersen 30 gün bedava sonra ücret ödüyorsun. Ama uygulama gerçekten işlevsel ve basit bir arayüze sahip. Yeni başlayanlar için ideal.
Videoları, GeForce Experience ile alıyorum benim için düzenleme aracını istediğim gibi kullanabilmek. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı