Video Memory Management Internal mavi ekran hatası

tuzbiber

Femtopat
Öncelikle minidump dosyam: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Arkadaşlar Lenovo E15 gen 2 AMD 4300U kullanıcısıyım. Windows 10 bilgisayarımda zaman zaman mavi ekran almaya başladım. Mavi ekranda duraklama kodu: "Video Memory management ınternal" hatası alıyorum. Herhangi oyun oynamıyorum. Sadece internette gezinirken bu hatayı alıyorum.

Windowsun dahili memory testiyle tarattım. Herhangi bir hata vermedi.

Ek bilgi olarak: Aldığımda 4 GB RAM'i olan bilgisayarıma 8 GB Kingston KVR32S22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 RAM takmıştım.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bellek testini Memtest ile yapmanız daha iyi olurdu. Yeni taktığınız RAM'i çıkarıp sistemi bir süre öyle kullanın. İlk mesajımda bu hata ile ilişkili olabileceğini belirtmiştim.

Ayrıca ekran kartı sürücüsü arızası gözükmesi değişik. Siz zaten daha önce bunu çözmüşsünüz. Driver Booster kullanımı da bunlara neden olabilir.

Ayrıca ekran kartı sürücüsü arızası gözükmesi değişik. Siz zaten daha önce bunu çözmüşsünüz. Driver Booster kullanımı da bunlara neden olabilir.
Hocam minidump dosyasını inceleyebildiniz mi?
Arkadaşlar memtest86 ile yaptığım test sonuçlandı. Sıfır hata aldım.

Yaptığım testin sonuç linki:

Son düzenleme:
Dediğim gibi, sonradan taktığınız RAM'i çıkarıp sistemi bir süre öyle kullanın. Sonuçları bekliyorum.

Arkadaşlar ben de aynı hatayı alıyorum geçenlerde ekran kartını değiştirdim ondan sonra almaya başladım bu hatayı ekran kartım RTX 3070 gamingpro OC bir çözüm var mı acaba?

Geri
Yukarı