Video Memory Management Internal mavi ekran hatası

tuzbiber

Femtopat
Öncelikle minidump dosyam: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Arkadaşlar Lenovo E15 gen 2 AMD 4300U kullanıcısıyım. Windows 10 bilgisayarımda zaman zaman mavi ekran almaya başladım. Mavi ekranda duraklama kodu: "Video Memory management ınternal" hatası alıyorum. Herhangi oyun oynamıyorum. Sadece internette gezinirken bu hatayı alıyorum.

Windowsun dahili memory testiyle tarattım. Herhangi bir hata vermedi.

Ek bilgi olarak: Aldığımda 4 GB RAM'i olan bilgisayarıma 8 GB Kingston KVR32S22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 RAM takmıştım.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam bende de Thinkpad E15 gen 2 Ryzen 5 4500U var sürekli video Memory management ınternal hatası alıyorum. Bunun çözümü ile ilgili nasıl bir yol izledin?

Ben aynı sorunu yaşıyorum RTX 3070 ile DDU ile driverları silip geri özel olarak yükledim ve de BattlEye vardı onu sildim bunlardan biri sorunu çözdü.

Hocam şu sıralar biraz yoğunum. Denediğimde sonuçları yazarım. Teşekkürler.
Hocam bende de Thinkpad e15 gen 2 ryzen 5 4500u var sürekli Video Memory management ınternal hatası alıyorum. Bunun çözümü ile ilgili nasıl bir yol izledin ?
Ben aynı sorunu yaşıyorum RTX 3070 ile DDU ile driverları silip geri özel olarak yükledim ve de BattlEye vardı onu sildim bunlardan biri sorunu çözdü.
Ben de DDU ile driveları silip gerekli olanı yükledim fakat tekrardan aynı mavi ekran sorunu aldım ama araştırdığım kadarıyla donanımsal değil de yazılımsal bir sorun gibi görünüyor.

Hocam bende de Thinkpad E15 gen 2 Ryzen 5 4500U var sürekli video Memory management ınternal hatası alıyorum. Bunun çözümü ile ilgili nasıl bir yol izledin?

Ben de DDU ile Drive'ları silip gerekli olanı yükledim fakat tekrardan aynı mavi ekran sorunu aldım ama araştırdığım kadarıyla donanımsal değil de yazılımsal bir sorun gibi görünüyor.

Driverları yüklerken eğer sizinki NVIDIA ise hızlı yerine özele basın ve orada temiz kurulum yap diye bir şey olması lazım ingilizcesi "perform clean ınstall" ona basarak kurun driveri sanırım benim sorunumu bu çözdü şimdiye kadar mavi ekran almadım ben. Ya da PC'de BattlEye varsa silin o da çözmezse yeni bir konu açıp minidump ı paylaşın illa biri yardım edecektir.

Ben de DDU ile Drive'ları silip gerekli olanı yükledim fakat tekrardan aynı mavi ekran sorunu aldım ama araştırdığım kadarıyla donanımsal değil de yazılımsal bir sorun gibi görünüyor.

Pardon sizinki APU sistemmiş kusura bakmayın NVIDIA değilmiş.

Driverları yüklerken eğer sizinki NVIDIA ise hızlı yerine özele basın ve orada temiz kurulum yap diye bir şey olması lazım ingilizcesi "perform clean ınstall" ona basarak kurun driveri sanırım benim sorunumu bu çözdü şimdiye kadar mavi ekran almadım ben. Ya da PC'de BattlEye varsa silin o da çözmezse yeni bir konu açıp minidump ı paylaşın illa biri yardım edecektir.

Pardon sizinki APU sistemmiş kusura bakmayın NVIDIA değilmiş.
Aynen hocam APU sistem fakat windows sürümü güncellediğinde böyle oluyor genellikle.Bende BattlEye yok fakat programları gözden geçirip bu tarz olaylara neden olabilecek programları kaldırıyorum.

Hocam bende de Thinkpad E15 gen 2 Ryzen 5 4500u var sürekli video Memory management ınternal hatası alıyorum. Bunun çözümü ile ilgili nasıl bir yol izledin?

Hocam ben DDU ile ekran kartını silip tekrar kurduğumda sorun çözülmüştü ama şimdi tekrar aynı hatayı alıyorum. Siz harici RAM takmış mıydınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı