Video MEMORY_MANAGEMENT ınternal hatası

BELAKOR666

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Monster bir laptop kullanmaktayım.
i7 9750h.
1660 Ti.
Windows 10 Pro.
8x2 2666MHz.
Bir süredir mavi ekran hatası alıyordum. 3-4 defa aldım sonrasında 3-4 gün almadım. Az önce ekran kartımın sürücüsünü 466.11'e güncellerken tekrar oldu. Bu da hata dosyası. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Önceden sadece pc yi kapatırken mavi ekran alıyordum şimdi ise güncelleme bittiği anda aldım. Dosyanın 10 mb olması gözümü korkuttu bu sorunun büyük olduğunu mu gösterir ?

Son düzenleme:
Son hata direkt ekran kartı hatası. DDU ile sürücüsünü kaldırıp WHQL recommended sürüm kurun. AMD ekran kartınız var. OCCT 6.04 sürümünü indirip ekran kartına Memory testini yapın.
Hemen hepsini yapıp size döneceğim ama amd ekran kartım bulunmamakta ve monster da böyle bir ürün satmamakta. Acaba vsync teknolojisinden kaynaklanıyor olabilir mi.
Laptopumda dp girişi olmadığı için gsync kullanamıyordum bence vsync kullanmaya karar verdim kapatmalı mıyım teşekkürler.

Hemen hepsini yapıp size döneceğim ama AMD ekran kartım bulunmamakta ve Monster da böyle bir ürün satmamakta. Acaba V-Sync teknolojisinden kaynaklanıyor olabilir mi?
Laptopumda DP girişi olmadığı için G-SYNC kullanamıyordum bence V-Sync kullanmaya karar verdim kapatmalı mıyım teşekkürler.

Tamam hocam. Ben yanlış bakmışım. O zaman 461.40 sürümünü kurun. En stabili o.

Nvidia sitesi de 461.40 önermişti onu indirmiştim ama ddu ile kaldırmadan önce nvidia 466.11 indirmişti.
OCCT sonuçları çıkar çıkmaz size göndereceğim %80 de çalıştırdım 5. dakikada 85 dereceler normal mi ? 2 senedir bakım yaptırmayınca pek macun almıyor pc de demekki 😂
00:00:00 - Info - Test schedule started at 2021-04-17 16:09:43
00:00:00 - Info - VRAM - Started (Duration : 00:30:00)
00:30:00 - Info - VRAM - Stopped
00:30:00 - Info - Test schedule completed
test sonucu böyle bir hata yok gibi. Vsync imi kapadım. 466.11 e güncellemek sorunumu çözebilirm i acaba ? teşekkürler
intel 430 ekran kartıma da test yaptım herhangi bir problem bulamadı.

Son düzenleme:
Hocam Monster Abra A5 15.1 ile aynı hatayı ben de almıştım. BIOS güncelleme ve NVIDIA Denetim Masası'ndan 3D ayarlarını NVIDIA işlemcisi olarak ayarladıktan sonra bir daha mavi ekran almadım.

Geri
Yukarı