Video Montaj Meslekleri Nelerdir?

OmerGunesacar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben video editleme,video düzenleme programlarını kullanmayı seviyorum ve ilerde bu programları kullanarak para kazanmak istiyorum.Bu programları kullanmak hobim gibi.Canım sıkıldığımda kendi kısa filmimi yapabiliyorum.Bana bu programları kullanan meslekleri söyler misiniz?Mesela her hangi bir ürünün televizyonda yayınlanan reklamını yapmak gibi yada bir sinema filmindeki o patlama veya savaş sahnelerindeki efektleri yapmak gibi şeyler istiyorum.Bu meslekler nelerdir? İş imkanı nasıldır?

Radyo Televizyon Sinema bölümünde onunla ilgili bölüm mevcut. İş imkanı dersen de örnek olarak şunu söyleyebilirim, bir futbolcusun ve sana iyi para verecek ve iyi imkanlar sunacak bir takım arıyorsun ama o takımın seni alması için o takıma uygun bir futbolcu olman gerekir, işte sürekli yenilenen sektörlerde işe böyle eleman alırlar ne yaptığına ve nasıl yaptığına bakarlar en önemlisi de yaratıcılığın dır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı