Video montaj uygulaması önerisi

YardimEdici01

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar ben YouTube'ye videolar çekiyorum. Ancak montajlayamadan yollayabiliyorum. Bunun için tavsiyeleriniz nedir? Montaj uygulaması önerisi ve montaj nasıl yaparım?

Teşekkürler.

Vegas kullanımı berbat ve sürekli crash veren bir program. Kullanmayın. Adobe Premiere'e alışın ve onu kullanın. Sisteminiz kötü ise de en iyi alternatif Camtasia olacaktır. Ha ben ücretsiz istiyorum derseniz o zaman da DaVinci Resolve kullanabilirsiniz.

Merhabalar ben YouTube'ye videolar çekiyorum. Ancak montajlayamadan yollayabiliyorum. Bunun için tavsiyeleriniz nedir? Montaj uygulaması önerisi ve montaj nasıl yaparım?

Teşekkürler.
Vegas öğrenirsen bir çok şeyi yapabilirsin. Ancak başlarda karışık gelebilir. Camtasia'ya da bakabilirsin ama Vegas daha kapsamlı olur diye düşünüyorum. Öğrenme kısmı sana bağlı. İster keşfet öyle öğren, ister YouTube'dan videolara bak. Kolay gelsin.

Vegas kullanımı berbat ve sürekli crash veren bir program. Kullanmayın. Adobe Premiere'e alışın ve onu kullanın. Sisteminiz kötü ise de en iyi alternatif Camtasia olacaktır. Ha ben ücretsiz istiyorum derseniz o zaman da DaVinci Resolve kullanabilirsiniz.
Evet Premiere da olabilir. Ancak Davinci çok yüksek RAM istiyor diye hatırlıyorum. Yaklaşık 32GB. O yüzden pek iyi bir seçenek olmayabilir. Tabi arkadaşın sisteme de bağlı.

Filmora 9, davinci, Adobe video düzenleme programı.

Geri
Yukarı