Video ve fotoğraf düzenleme için hangi Adobe yazılımı alınmalı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
İyi akşamlar. Ben video ve fotoğraflarımı daha iyi hale getirmek için Adobe yazılımlarından birini almak istiyorum. Baktım Adobe Photoshop var ama bunda video düzenleniyor mu onu bilmiyorum açıklamasında fotoğraf düzenleme diyor. Ben hem fotoğraf hem video için tek 1 yazılım satın alabilir miyim yoksa ayrı ayrı 2 yazılım mı almak zorundayım?

İyi akşamlar. Ben video ve fotoğraflarımı daha iyi hale getirmek için Adobe yazılımlarından birini almak istiyorum. Baktım Adobe Photoshop var ama bunda video düzenleniyor mu onu bilmiyorum açıklamasında fotoğraf düzenleme diyor. Ben hem fotoğraf hem video için tek 1 yazılım satın alabilir miyim yoksa ayrı ayrı 2 yazılım mı almak zorundayım?

Video için Premiere fotoğraf için ise Photoshop almalısın. Fakat inanılmaz büyük işler yapmayacaksan ücretsiz programları öneriririm.

Video için Premiere fotoğraf için ise Photoshop almalısın. Fakat inanılmaz büyük işler yapmayacaksan ücretsiz programları öneriririm.

Hocam benim telefonum 15 Pro Max ben de YouTube'da bakıyorum çok güzel videolar falan var telefonla çekilmiş ben de o kalitede görüntüler çekmek istiyorum ama beceremiyorum. Prores, log falan bunları çekip uygulamadan daha iyi hale getirmek istiyorum. Asıl uygulamayı kullanma isteyim bu telefonun kendi içerisindeki düzenle kısmı beni tatmin etmiyor o yüzden ek yazılım arıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle videodaki gibi kaliteli görüntü elde etmek istiyorum.

Hocam ben uygulamayı mobil de kullanacağım. Adobe Lightroom diye bir uygulama da var bu benim işimi görür mü?

Son düzenleme:
Video ve fotoğraf tamamen bambaşka platformlar, aynı programı iki platform için kullanamazsın.
Video düzenleme konusunda Premiere, efekt konusunda After Effects uygulaması var Adobe'nin. Fotoğrafla uğraşacaksan Lightroom ve Photoshop.
Adobe uygulamalarında 2 program almakla 10 program satın almak arasında pek fiyat farkı yok. Tek programdan fazlasına ihtiyacın varsa direkt Creative Cloud aboneliği alabilirsin.

Video ve fotoğraf tamamen bambaşka platformlar, aynı programı iki platform için kullanamazsın.
Video düzenleme konusunda Premiere, efekt konusunda After Effects uygulaması var Adobe'nin. Fotoğrafla uğraşacaksan Lightroom ve Photoshop.
Adobe uygulamalarında 2 program almakla 10 program satın almak arasında pek fiyat farkı yok. Tek programdan fazlasına ihtiyacın varsa direkt Creative Cloud aboneliği alabilirsin.
Hocam peki fotoğraflarda çizdiğim özellikler kullanılıyor ama videoda o özellikler kullanılmıyor. Onu nasıl çözebilirim ?
IMG_9720.jpeg

Hocam peki fotoğraflarda çizdiğim özellikler kullanılıyor ama videoda o özellikler kullanılmıyor. Onu nasıl çözebilirim ? Eki Görüntüle 2123889
Maalesef onu bilemiyorum. Ios'un fotoğraflar uygulaması üzerinden yapılabiliyor çoğu işlem, ben genelde oradan hallediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı