Video Düzenleme Yazılımı Önerisi

Rechy

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, ben YouTube kanalım için CS:GO yükselen videolar çekmek istiyorum. İstediğim düzenleme tarzı aşağıdaki videodaki gibi. HP barının, mini haritanın gözükmemesi için hangi programı kullanmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bahsettiğin şeyleri kapatmak için programa ihtiyacın yok. GOTV'den kesit alacağın maçı açtıktan sonra sırasıyla şu kodları girersen sv_cheats 1/cl_draw_only_deathnotices 1 yazarsan videodaki gibi sadece kimin kimi öldürdüğü gözükür. İşin bittikten sonrada ikinci kodun sonundaki biri sıfır yapıp yazarsan düzelir.

O bahsettiğin şeyleri kapatmak için programa ihtiyacın yok. GOTV'den kesit alacağın maçı açtıktan sonra sırasıyla şu kodları girersen sv_cheats 1/cl_draw_only_deathnotices 1 yazarsan videodaki gibi sadece kimin kimi öldürdüğü gözükür. İşin bittikten sonrada ikinci kodun sonundaki biri sıfır yapıp yazarsan düzelir.
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Fakat ben ShadowPlay aracılığıyla video çekmeyi düşünüyorum. GOTV'den kesit alsam bu şekilde hoş olur mu?

Shadowplay ile de çekebilirsiniz GOTV'de kaydetmek istediğiniz yere geldiğinizde Kaydı başlatırsınız hatta öyle daha iyi olur.

Shadowplay ile de çekebilirsiniz GOTV'de kaydetmek istediğiniz yere geldiğinizde Kaydı başlatırsınız hatta öyle daha iyi olur.
Peki sizce bu videonun çözünürlüğü kaç ? Veya bu görselliğe ulaşabilmek için hangi çözünürlüğü kullanmalıyım ?

Peki sizce bu videonun çözünürlüğü kaç ? Veya bu görselliğe ulaşabilmek için hangi çözünürlüğü kullanmalıyım ?

Sanırım 1080p. Videoyu 1080p kaydetmeseniz bile oyunu 1920x1080 çözünürlük ayarlarında açarsanız o görselliği elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Sanırım 1080p. Videoyu 1080p kaydetmeseniz bile oyunu 1920x1080 çözünürlük ayarlarında açarsanız o görselliği elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz pekala son sorum ise kaydedilen videoyu hangi program aracılığıyla düzenlememi önerirsiniz ?

En basitinden ücretsiz olarak Windows Movie Maker ve jahshaka var. Windows Movie Maker ile videoyu düzenleyebilir, Jahshaka ile de videoya 3 boyutlu animasyonlar ve efektler ekleyebilirsin. Bunları tek program kullanarak yapayım ve daha profesyonel bir program olsun dersen de Ücretli olarak Adobe Premiere Pro var. Yardımcı olabildiğim için ne mutlu bana :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı