VIDEO_TDR_FAILURE hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Burak_Dalkiran

Kilopat
Daha fazla  
RAM
A-Data DDR4 3000 MHz (x2)
SSD veya HDD modeli
Kingston A2000 240 GB
Ekran kartı
MSI Ventus RTX 2060 6G OC.
Anakart
MSI B365M PRO-VH
İşlemci
Intel Core i5 9600K.
İyi günler, bilgisayarım boştayken bir anda tepki vermemeye başladı. Ekran olduğu gibi kaldı, klavyeden Caps Lock tuşuna bastığımda ilk 1-2 saniye için tepki verdi ( Caps Lock ışığını kastediyorum) ama daha sonra vermedi ve yeniden başladı (bu esnada herhangi bir mavi ekran hatası görmedim fakat minidump klasörüne baktığımda .dmp dosyası oluşturulmuştu). Minidump dosyası linki: Minidump

20220831_110129.jpg

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırdım yeniden en güncel ekran kartı sürücüsünü kurdum. PS/2 slotu boş fakat aynı slota bağlı iki tane USB slotunu kullanıyorum resimdeki gibi. Siyah kablo everse webcami bağlıyor. Beyaz olan ise Epson L210 yazıcıya bağlı. Bir de attığınız linkteki uygulamayı mı kuracağım ?

Eki Görüntüle 1501887

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırdım yeniden en güncel ekran kartı sürücüsünü kurdum. PS/2 slotu boş fakat aynı slota bağlı iki tane USB slotunu kullanıyorum resimdeki gibi. Siyah kablo everse webcami bağlıyor. Beyaz olan ise Epson L210 yazıcıya bağlı. Bir de attığınız linkteki uygulamayı mı kuracağım ?
Evet onu kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı