Gözlükten lense geçmek mantıklı mı?

Zhefas

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 yıldır gözlük kullanıyorum ve aktif olarak basketbol oynuyorum, bazen gözlük takılı maçtayken yüzüme top gelebiliyor ve gözlük burnuma falan batıp kanatıyor bu durumdan çok muzdaribim. Bu nedenle lense geçmeyi düşünüyorum, evde zaten hiç gözlük kullanmıyorum sadece televizyon izleyeceğim vakit takıyorum o da miyop olduğum için. Bir ürün buldum fakat ürünün kaç aylık olduğunu çözemedim acaba yardımcı olur musunuz?

İnternetten alma hocam bunlar reçete ile verilen şeyler göz cidden önemli bir organ başın ağrımasın. Günlük lens en rahatı ama ekonomik açıdan pahalı ondan iyi dikkatli kullanman lazım aylık lensleri.

İnternetten alma hocam bunlar reçete ile verilen şeyler göz cidden önemli bir organ başın ağrımasın. Günlük lens en rahatı ama ekonomik açıdan pahalı ondan iyi dikkatli kullanman lazım aylık lensleri.
5-6 aylık kullanımda kaç TL'ye geliyor üründen örnek verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 yıldır gözlük kullanıyorum ve aktif olarak basketbol oynuyorum, bazen gözlük takılı maçtayken yüzüme top gelebiliyor ve gözlük burnuma falan batıp kanatıyor bu durumdan çok muzdaribim. Bu nedenle lense geçmeyi düşünüyorum, evde zaten hiç gözlük kullanmıyorum sadece televizyon izleyeceğim vakit takıyorum o da miyop olduğum için. Bir ürün buldum fakat ürünün kaç aylık olduğunu çözemedim acaba yardımcı olur musunuz?

Önce göz doktorundan lens muayenesi alın. Lensleri temiz kullanmanız gerekiyor. Üç yıl lens kullandım.

Önce göz doktorundan lens muayenesi alın. Lensleri titiz kullanmanız gerekiyor. Üç yıl lens kullandım.
Gitmeyi planlıyorum fakat fiyatı 5-6 aylık fiyatı öğrenmek istiyordum.

Fiyat uygun gelirse lense geçeceğim çünkü.

Gözlük numaram da -1.

Son düzenleyen: Moderatör:
gitmeyi planlıyorum fakat fiyatı 5 6 aylık fiyatı öğrenmek istiyodum.

fiyat uygun gelirse lense geçeceğim çünkü
Bausch+Lomb marka lens kullanıyordum ben. Kutudan üç çift çıkıyordu ve her çifti 1 ay kullanabiliyordunuz. 500-600 TL civarında bir miktar ödedim en son. Uzun zamadır almıyorum piyasası ne oldu tam bilmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı