VIDEO_TDR_FAILURE mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

aze_ilkin_mc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben YouTube'da video izlerken mavi ekran hatası verdi. Ekran kartımın sürümü falan güncel. Sadece bu hata(amdkmdag.sys) veriyor,
AMD'nin sürümünü yüklüyorum, bilgisayar yeninden başlatılıyor ve mavi ekran veriyor yine aynı hata.

hata.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncel değil güncelleyin.

Tekrarlarsa ekran kartı sorunlu olma ihtimali yüksek. Her ihtimale karşın memtest de yapabilirsin.
Windows güncellemesi sonrası olduysa güncelleme kaldırmayı veya farklı bir OS deneyin.
Sorun hala devam ederse harici ekran kartını çıkartın dahili olanı kullanın.

Tekrarlarsa ekran kartı sorunlu olma ihtimali yüksek. Her ihtimale karşın memtest de yapabilirsin.
Windows güncellemesi sonrası olduysa güncelleme kaldırmayı veya farklı bir OS deneyin.
Kusura bakma seninde zamanını alıyorum, şimdi ekran kartının driverini yüklüyorum sonra bilgisayar yeniden başlıyo ve mavi ekran hatasi veriyo. bende güvenli modda bilgisayarı çalışdırıyorum ekran kartının driverini siliyorum sonra bilgisayarı yeniden başlatıyorum bilgisayar açılıyo normal halde. sonra 7-8 saat çalışıyo sonra yine mavi ekran veriyo. discortdan ve ya başka yerden konuşsak ekran açsam yardımcı olurmusun? Ve ya başka yöntemle yardımcı olsan. çok mutlu olurum
Güncelleme var güncelleye basıyorum güncellemiyo hata veriyo, resim atdım resime bakarsanız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 34
20H2'ye geçmemişsin. Alttakini indir yükle veya temiz imajla yükleyin.
BIOS güncellendi mi? Özel istek yapılamaz sosyalde. Gerekirse biz isteriz.
20H2 sürümü şu an benim bilgisayarımda, sadece tek sorun ekran kartının driverini indiriyorum ve bilgisayar yeniden başlatıldıgında mavi ekran hatası veriyo.

bide biosun günce olub olmadığına nasıl baka bilirim?

Son düzenleme:
Bir de BIOS'un güncel olup olmadığına nasıl bakabilirim?
Güncel olmadığı için zaten yazıyoruz yukarıda dosya verdik. Güncellemeyi doğru yaparsan güncellenmiş demektir.
DDU uygulayıp deneyin. Format olarak mı güncelleme ile mi H2'ye geçtiniz?

Geri
Yukarı