Video_tdr_failure Windows 10 Mavi Ekran Sorunu

XramboX06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün laptopumu Win10'a yükselttim. Nvidia'nın Win 10 güncelleştirmelerini yaptım.

Dün bir kere bu hatayı verdi sonra ekran çizgiler doldu ve ortada kalın siyah bir çizgi vardı, korktum kapattım 15dk falan sonra açtım normal bir şekilde açıldı.
Az önce yine oldu aynı şey ama açılmıyor, Windows'a ulaşamıyorum.

Ss
20160126_113507.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim konu başlığına acill yazdım için ceza almışım

Maalesef Biosa ulaşamıyorum tuhaf olan aynı şey dün oldu 15-20dk kapattım açtığımda hiç birşey olmamış gibi calisti
herhangibir ısınma yok ekran kartı yeni değişti çözememmi kendim acil gerekiyorda ne yapmalıyım

Son düzenleme:
Ekran kartı sürücüleri Windows yükleme ekranında toplar dönerken ve ya döndükten sonra devreye giriyor. Sürücülerle alakalı değildir diye düşünüyorum. Eğer ekran kartınızda veya Ekranınızda sorun olmasa Windows da elektrik kesilmesi sonucu çökse karşınıza işletim sistemi bulunamıyor gibi yazı çıkması ve ya windows başlangıç onarma ekranı çıkması gerekir. Ayrıca ekran kartının bozuk olması için ısınması gerekmez. Ekran kartı yeni değiştiyse tekrar bozulmuş olabilir. Sistem tekrar çalıştığına göre ekran kartı tutukluluk yapıyor olabilir. Ekran kartı yeni değiştiyse hiç vakit kaybetmeden servise gönderin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı