Çözüldü Videodaki film oyuncusunu görüntüsüne göre nasıl bulabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Börtü Böcük

Kilopat
Elimde bir video var. Bu videodaki film oyuncusunun ismini bilmiyorum ve bulamıyorum. Ekran görüntüsüne göre nasıl bulabilirim?

Google lens işinize yarayabilir.

Benim mobil cihazım yok. Laptop'dan yapabileceğim bir şey lazım.

Hocam pek uygun bir film değil öyle üstü kapalı yazdım buradan paylaşırsam 20 milyar ışık yılı ban yerim. 👹👿😈😆😃😁
Filmde oynayan karakterlerden birkaçını bulursanız istediğiniz saygı değer oyuncuyu bulursunuz, iyi seyirler dilerim 😀

Benim mobil cihazım yok. Laptop'dan yapabileceğim bir şey lazım.

Hocam pek uygun bir film değil öyle üstü kapalı yazdım buradan paylaşırsam 20 milyar ışık yılı ban yerim. 👹👿😈😆😃😁

Metafizik filmi mi izliyorsunuz hocam? Benim uzmanlık alanımdır oyuncuyu tarif ederseniz bulabilirim.

Anlamamakta ısrarcı bu arkadaşlar. Biyoloji dersinin bilmem ne ünitesi mayoz bölünme ile ilgili bir video.
Yine kadının suratını atabilirsin istersen malum şey görünmeden. Tiryakiler bulur sana.
Hocam siz istediniz. Bu çok başarılı bir film oyuncusu. Kendisi daha çok çoklu insan belgesellerinde oynuyor. Kendisinin ismini çok merak ediyor ve diğer filmlerini izlemek istiyorum. Tiryakileri varsa bu filmlerin yardımcı olabilirlerse çok memnun kalırım. 🤣😃🤪
Yarıldım gülmekten. 😃
p2.jpg

Tövbe estağfirullah.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı