Çözüldü Videodaki film oyuncusunu görüntüsüne göre nasıl bulabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Börtü Böcük

Kilopat
Elimde bir video var. Bu videodaki film oyuncusunun ismini bilmiyorum ve bulamıyorum. Ekran görüntüsüne göre nasıl bulabilirim?

Hocam siz istediniz. Bu çok başarılı bir film oyuncusu. Kendisi daha çok çoklu insan belgesellerinde oynuyor. Kendisinin ismini çok merak ediyor ve diğer filmlerini izlemek istiyorum. Tiryakileri varsa bu filmlerin yardımcı olabilirlerse çok memnun kalırım. 🤣😃🤪
Yarıldım gülmekten. 😃
Eki Görüntüle 1663373
Tövbe estağfirullah.
Başka açıdan fotoğraf varsa paylaş araştırayım. 😂

Hocam siz istediniz. Bu çok başarılı bir film oyuncusu. Kendisi daha çok çoklu insan belgesellerinde oynuyor. Kendisinin ismini çok merak ediyor ve diğer filmlerini izlemek istiyorum. Tiryakileri varsa bu filmlerin yardımcı olabilirlerse çok memnun kalırım. 🤣😃🤪
Yarıldım gülmekten. 😃
Eki Görüntüle 1663373
Tövbe estağfirullah.
Hocam farklı açıdan lazım böyle tanımak güç.

Herkes manyak birader erotik film işte ne banı bir de ben Instagram'da şaka videosundan 3-4 tane tanırımda bu kim? Sayfa değiştirmekten nihai seviyeye mi ulaştınız.

Yarıldım gülmekten. 😃
Eki Görüntüle 1663373
Tövbe estağfirullah.

Hocam belki araştırırdımda cuma günü yapmayın etmeyin.

Yarıldım gülmekten. 😃
Eki Görüntüle 1663373
Tövbe estağfirullah.
Jasmine jae olabilir mi?

Edit: bulunmuş şimdi gördüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı