Videodaki ikili monitör dizilimi yapılabilir mi?

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar ben bir adet 34 bir adet de 27 inç olmak üzere iki monitör kullanacağım fakat sabit durmayacaklar. Mesela rekabetçi oyunu oynayacaksam 27 inç yukarıda duracak, yarış veya simülasyon oyunu oynarsam 34 inç yukarıda olacak.
Bu ürünleri buldum;
https://www.flexyarm.com/urun/flexyarm-106b-monitor-kolu (34 inç için)
Bu son iki tanesi de 27 inç olan için ama karar veremedim.
Masa için bunu düşündüm fakat çok mu küçük?

Onları sürekli değiştirmek bir zaman sonra sıkıcı olur. Bence yan yana koy, sadece klavyenin yerini değiştir. Veya direksiyon setin varsa hangi monitörde yarış oynayacaksan direk onun önüne kurulum yaparsın.

Videoda sabit olarak kurulum yapılmış. Ya monitörü tamamen söküp üstteki tutucuya takacaksın ya da çok daha fazla iş ve maliyet gerektirecek monitör tutucu kollardan alıp sağ ve sola yerleştirip, sağdan ve soldan ortaya senin düzlemine çekmen lazım. Bence değmez.

Açıkçası 34" monitörü kullanmak istemiyordum. Bu sisteme 2 tane 27" alacaktım fakat planlar istendiği gibi gitmedi. Sizce yarış oyunlarında 27" yeterli olur mu?

Açıkçası 34" monitörü kullanmak istemiyordum. Bu sisteme 2 tane 27" alacaktım fakat planlar istendiği gibi gitmedi. Sizce yarış oyunlarında 27" yeterli olur mu?

Hangi çözünürlükte alacağınıza bağlı. Bence 1080p çözünürlük için ideal ekran 24", bundan daha fazlası pikselleri sanki büyükmüş gibi gözle görülür şekilde fark yapıyor. 2K ve üstü için büyük monitörler alınabilir.

Hangi çözünürlükte alacağınıza bağlı. Bence 1080p çözünürlük için ideal ekran 24", bundan daha fazlası pikselleri sanki büyükmüş gibi gözle görülür şekilde fark yapıyor. 2K ve üstü için büyük monitörler alınabilir.

Eğer uygun olursa 27 inç olanı 4K almayı planlıyorum. Diğeri zaten 2K.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar ben bir adet 34 bir adet de 27 inç olmak üzere iki monitör kullanacağım fakat sabit durmayacaklar. Mesela rekabetçi oyunu oynayacaksam 27 inç yukarıda duracak, yarış veya simülasyon oyunu oynarsam 34 inç yukarıda olacak.
Bu ürünleri buldum;
https://www.flexyarm.com/urun/flexyarm-106b-monitor-kolu (34 inç için)
Bu son iki tanesi de 27 inç olan için ama karar veremedim.
Masa için bunu düşündüm fakat çok mu küçük?

Hocam 27 inç için 3'lü bir sistem yok mu

flexyarm 301 3'lü monitör kolu ben bunu seçtim site de ama 24 inç yazıyor aşagıdada 27 inç yazıyor kaç inç destekliyor?​

Geri
Yukarı