Videodaki parçanın ismi nedir?

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Araç ford fiesta geçen bakıma verdik, bugün kaputu açıp bir bakasım geldi. Siyah hortum çıkık sanırım, turboya gidiyor ben yerine taktım diye umuyorum ama takılı olmadan araç kullanıldı. Bir sorun olur mu acaba? Oraya bir kelepçe ile sabitlemeli miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bana hava hortumu gibi geldi hocam. Bir şey olmaz sanırım.
Bu videodaki gibi bir şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O boru karter havalandırmanın borusu. Bir ucu PCV valfine diğer ucu emmeye bağlıdır. Motorda oluşan yağ buharını tekrar yakılmasını sağlar. Takılı olmadan kullanılması sorun yaratmaz ama yerine hortum kelepçesi alıp takın yerinden kolay çıkıyorsa.

Taktığınız kısım emme yapıyor mu?
Valla hiç bakmadım.

O boru karter havalandırmanın borusu. Bir ucu PCV valfine diğer ucu emmeye bağlıdır. Motorda oluşan yağ buharını tekrar yakılmasını sağlar. Takılı olmadan kullanılması sorun yaratmaz ama yerine hortum kelepçesi alıp takın yerinden kolay çıkıyorsa.
Hortum kelepçesiyle sabitleyeceğim. Zengin karışım falan internete girince dolu bilgi çıktı takılı olmaması yakıt arttırmaz heralde. Şehir içi 6.7 L yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı