Videodan Hareketli Nesne Kesme

Retr_0

Decapat
Şimdi bir video 10 saniyelik ve videoda 3 adam var diyelim. Sadece bir adamı kesip onu kestigim şekli de hareket ederken alabilir miyim?
Umarım açıklayıcı olmuştur.
Mesela resimdeki yeri seçmek istiyorum o yerde bir patlama oluyor ve sadece patlamayı almak istiyorum. Program var mı bunun için?

Son düzenleyen: Moderatör:
After effect ile yapabilirsin. Ama biraz uğraştırıcı bildiğim kaderiyle her hareketinde sende o hareketi çiziceksin. Belki daha kolay bir yöntemi vardır pek bilmiyorum bu işleri daha önce dediğim şekilde yapmıştım ben. Ama yönetem değişse bile program olarak her türlü after effect
Eğer videoyu siz çekicicekseniz green screen kullanın istediğiniz şeyi o şekilde çok basit bir şekilde yaparsınız.

After effect ile yapabilirsin. Ama biraz uğraştırıcı bildiğim kaderiyle her hareketinde sende o hareketi çiziceksin. Belki daha kolay bir yöntemi vardır pek bilmiyorum bu işleri daha önce dediğim şekilde yapmıştım ben. Ama yönetem değişse bile program olarak her türlü after effect
Eğer videoyu siz çekicicekseniz green screen kullanın istediğiniz şeyi o şekilde çok basit bir şekilde yaparsınız.
Bana bunun nasıl yapıldığıyla ilgi bir link atarmısın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı