YouTube Videolar neden izlenmiyor?

IUIOI

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASRock RX 6600 Challenger
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
Ram: Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3200Mhz DDR4
SSD: Adata Legend 700 512GB
Anakart: ASROCK B450M-HDV
PSU: Frisby FR-PS6080P 600W
2 videomu alta bıraktım. Videolarımın kalitesinde problem olduğunu düşünmüyorum ama izlenmeleri bir hayli az. Sorun nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 videomu alta bıraktım. Videolarımın kalitesinde problem olduğunu düşünmüyorum ama izlenmeleri bir hayli az. Sorun nedir?

Oyun videoları çok izlenmez. Genele hitap etmeye çalış.

Videoların cidden yüksek prodüksiyon duruyor kaliteli ve emek verdiğin belli ama bence günümüzde daha hızlı ve çok konuşulan içerikler izleniyor. senin içeriğini benim yaşımda birisi izler ama asıl youtube'da minecraft izleyen 10-14 yaş kitlesi yavaş bulur.

Oyun videoları çok izlenmez. Genele hitap etmeye çalış.
Çok izlenen binlerce Türk minecraft kanalı var.

Videoların cidden yüksek prodüksiyon duruyor kaliteli ve emek verdiğin belli ama bence günümüzde daha hızlı ve çok konuşulan içerikler izleniyor. Senin içeriğini benim yaşımda birisi izler ama asıl YouTube'da Minecraft izleyen 10-14 yaş kitlesi yavaş bulur.

Çok izlenen binlerce Türk Minecraft kanalı var.

Haklı olabilirsin ne yöne gitmem gerek bilemiyorum. Bu tür videolardaki amacımda aslında türkçeleştirmek yani YouTube Türkiye'de adamakıllı mod tanıtım içerikleri çeken yoktu bende kaliteli bir şekilde bu işi yaparsam diğerlerinden farklı olarak öne çıkabilirim diye düşündüm berkide farklı alanlara yönelmek gerekiyordur. Öneriniz var mı?

Geri
Yukarı