Videolarda Sesin Önden veya Arkadan Gelmesi

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Bu günkü anlatacağım konu bu. Daha öncede yaşadım bazen oluyor. Cpu, Gpu, bellek, disk ve diğer kaynak harcamalarını aşırı şekilde düşürdüm yani uygulama, hizmet, işlem ne varsa kapalı olduğu halde yine aynı sorunu yaşadım. Bazen oluyor ve kaynak tüketmediği zamanlarda bile ses öne kayıyor.
Bu arada internette izlediğim videolarda oluyor, bilgisayarda zaten video izlemiyorum pek.

ISS hangi marka?
Speedtest sonuçlarını atar mısın?
Demek internet hızıyla alakalı olabilir diyorsunuz. İlginç ._.
Birde şunu belirteyim. İleri sarınca başta görüntü donuk gözüküyor fakat ses devam ediyor. Sonra görüntü geliyor, yani sabit şekilde 1-2 saniye gecikme oluyor. Ve bu zamanla aradaki fark açılıyor. Biraz bekleyince veya yenileyince düzeliyor anca.

http://www.speedtest.net/result/5678553102.png

@Mucosoft internet hızın düşük zaten. VPN kullanıyorsan kapat kullanmıyorsan kullanarak tekrar dene.
DNS'leri Google DNS'e al.
Trabzon :D

@Mucosoft internet hızın düşük zaten. VPN kullanıyorsan kapat kullanmıyorsan kullanarak tekrar dene.
DNS'leri Google DNS'e al.
Trabzon :D
Giresun'dayız en yakın yer ora zaten ._.
AKK etkisindeydi sabah fakat şu an düzeldi. Fakat Speed Test'te veya sunucu kaynaklı bir sorun var sanırım. Dosya indirme yaparken(hız testi) %90'dan sonra hız 0'a düşüyor indirme kesiliyor hata da vermiyor.

Sonra başka sitelerde denedim:
Türk Telekom: 23 Mbps indirme, 2.1 Mbps upload
Google: 22.2 Mbps indirme, 4.33 Mbps upload
._.

Google DNS kullanıyorum. VPN hep berbat ediyor.
Ses ile video ayrı şekilde yükleniyor bu cümlelerinize göre.

Giresun'dayız en yakın yer ora zaten ._.
AKK etkisindeydi sabah fakat şu an düzeldi. Fakat Speed Test'te veya sunucu kaynaklı bir sorun var sanırım. Dosya indirme yaparken(hız testi) %90'dan sonra hız 0'a düşüyor indirme kesiliyor hata da vermiyor.

Sonra başka sitelerde denedim:
Türk Telekom: 23 Mbps indirme, 2.1 Mbps upload
Google: 22.2 Mbps indirme, 4.33 Mbps upload
._.

Google DNS kullanıyorum. VPN hep berbat ediyor.
Ses ile video ayrı şekilde yükleniyor bu cümlelerinize göre.
O zaman video izleme :D
Şaka bir yana CyberGhost kullanmayı denedin mi?

O zaman video izleme :D
Şaka bir yana CyberGhost kullanmayı denedin mi?
Siber hayalet ._.
Kullanmayı denemedim.

Hala aynı sorunu yaşıyorum. Bu sorunum düzelmedi bir. Chrome'da Youtube, farklı video siteleri vs. hepsinde yaşıyorum. Ara sıra ses önden geliyor video sonra. Durdurup açınca ses önce başlıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı