Videoları tam ekran izleyemiyorum

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar son 2 gündür baş gösteren bir sorun ile karşı karşıyayım, Youtube tarzı video sitelerinde videoları tam ekran izleyemiyorum diğer film sitelerininde de öyle bunu nasıl düzeltebileceğimi sizlere sormak istiyorum, ekranı büyülüttüğümde normal ekrandaki görüntü kadarı gözüküyor. Resmini yüklüyorum.

Denedim, olmadı. Geçenlerde senkrozasyon hatası gibi bir şey çıkmıştı Chrome'da. Oradan bir şeyler yaptım hata düzeldi ama aynı kaldı.

Ekran kartım x1550 series bir kart, güncel olan güncelleme linkini şu anda atarsanız konuya çok iyi olur ayrıca hakkında kısmına girdiğimde Google Chrome güncel demekte.

Zaten uzun süredir planladığım bir sistem değiştirme vardı, forumda da konular açmıştım onu alacağım yakın zamanda. Ekran kartını beklesem mi diye düşünüyorum, haziran ayında çıkacakmış. Asus Matrix modeli.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı