Video'ya Altyazı Nasıl Eklenir?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Elimde İngilizce bir video var. Bu video'nun her bir dakikasında özel olarak İngilizce kelimeler geçmekte. Ben de özel olarak İngilizce altyazı eklemek istiyorum. Bu alt yazıyı kendim yazmak istiyorum. Yardımcı olan her bir insana şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Camtasia 2018 kullanabilirsin gayet basit bir program fakat eğer satın almazsan render yapınca firma adı video üzerine saydam bir şekilde işleniyor. Ödeme yapıp satın alabilirsin ya da desteklemediğim halde başka alternatifleri kullanarak yazıyı kaldırabilirsin (Kastettiğim şeyi burada açık bir şekilde yazamam ama sen anladın.).

Dosya Ekleri

• Inkedmaxresdefault_LI.jpg
    Inkedmaxresdefault_LI.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 56
Subtitle Workshop veya SubtitleEdit programları ile kolayca hazırlayabilirsin. İkisini de kullandım, SubtitleEdit daha fazla özelliğe sahipti ve biraz daha profesyonel kullanım içindi. Subtitle Workshop daha basit program.

Camtasia 2018 kullanabilirsin gayet basit bir program fakat eğer satın almazsan render yapınca firma adı video üzerine saydam bir şekilde işleniyor. Ödeme yapıp satın alabilirsin ya da desteklemediğim halde başka alternatifleri kullanarak yazıyı kaldırabilirsin (Kastettiğim şeyi burada açık bir şekilde yazamam ama sen anladın.).
Sanki küfür ediyorsunuz. Altı üstü korsan/crack diyeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı