Videoya dislike atan kişileri görme

Hocam rica etsem video linkini paylaşır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video linki bu hocam. Hatta linçlenmeyeyim diye videoları aldığım şarkı linki filan onları da koydum ama. Dislike görünmesini kapattım artık.

Videon gerçekten kötüdür belkide. Neden adamı suçluyorsun ki?Belki ilgisini çekmemiştir?

Bu arada merak ettim, diyelim ki buldun adamı. Ne yapacaksın? Dövecek misin? Vuracak mısın? Takma kafana bu tür şeyleri, yoksa hayat çekilmez. 😉

Videon gerçekten kötüdür belkide. Neden adamı suçluyorsun ki?Belki ilgisini çekmemiştir?

Bu arada merak ettim, diyelim ki buldun adamı. Ne yapacaksın? Dövecek misin? Vuracak mısın? Takma kafana bu tür şeyleri, yoksa hayat çekilmez. 😉
Yok hocam yazacağım kardeşim sıkıntın ne yarana mı bastım diye
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
video bu.

Yok hocam yazacağım kardeşim sıkıntın ne yarana mı bastım diye
video bu.
Videoyu izledim, beğenmedim ve ilgilimi çekmedi ve yapıştırdım Dislike'ı. Şükür herhangi bir yaram da yok.

Sana abi tavsiyesi, bu işleri o kadar ciddiye alma. Yoksa mutsuz ve başarısız bir hayatın olur. Bırak geçsin gitsin. Birileri beğenmeyecek tabiki, birileri de beğenecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı