Viewmodel kaynaklı ban yeme ihtimali nedir?

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller, hesabımda 7 gün ban olduğu zamanlar kendime bir viewmodel tasarladım. Bu sayede uçan gözcü gibi oyunlarda sürekli noscope headshot atabiliyorum en son girdiğim elde de üst üste 3 kişiyi yakından 1 kişiyi çok uzaktan noscope headshot olarak öldürdüm. Ban yeme ihtimalim var mıdır? (Hesap nova 4 13. Level )

Son düzenleyen: Moderatör:
CS'nin konsolundan yaptığınız hiçbir ayar ile ban yemezsiniz. Viewmodel, binding, advanced binding falan hepsi cfg olarak yapıldığı için ban sebebi olmaz. Dışarıdan müdahale sadece ban sebebidir. Eğer Overwatch'da hile olduğunuzu düşünseler bile direkt bak atılmıyor; detaylı VAC taraması yapılıyor. O yüzden için rahat olsun. Yoksa her pro oyuncu 10 kere ban yerdi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
CS'nin konsolundan yaptığınız hiçbir ayar ile ban yemezsiniz. Viewmodel, binding, Advanced binding falan hepsi CFG olarak yapıldığı için ban sebebi olmaz. Dışarıdan müdahale sadece ban sebebidir. Eğer Overwatch'da hile olduğunuzu düşünseler bile direkt bak atılmıyor; detaylı VAC taraması yapılıyor. O yüzden için rahat olsun. Yoksa her Pro oyuncu 10 kere ban yerdi :D.

Çok teşekkürler kalbime su serptiniz :)

Geri
Yukarı