ViewSonic 144 Hz monitörde Valorant kırılıyor ve titriyor

AnTİ_DoTE

Kilopat
Daha fazla  
Sistemi daha bugün kurdum, yeni aldım. Monitör ViewSonic 144 Hz 1 ms 24 inç curved monitör. Ekran kartı 2070 Super, işlemci Ryzen 5 3600X. Sıcaklıklar normal değerde olmasına rağmen ve pingim 32 sabit olmasına rağmen Valorant'ta sürekli bir titreme ve kırılma var. VSync açarak denedim. FPS'i 144 sabitleyip denedim (En yüksekte 230 civarı alıyor.) fakat ne yaparsam yapim düzelmedi. 10 saniyede bir oluyor. Arkadaş, yeni aldın daha, monitörün pikselleri otursun dedi ama böyle bir şey duymadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi daha bugün kurdum, yeni aldım. Monitör ViewSonic 144 Hz 1 ms 24 inç Curved monitör. Ekran kartı 2070 Super, işlemci Ryzen 5 3600X. Sıcaklıklar normal değerde olmasına rağmen ve pingim 32 sabit olmasına rağmen Valorant'ta sürekli bir titreme ve kırılma var. V-Sync açarak denedim. FPS'i 144 sabitleyip denedim (En yüksekte 230 civarı alıyor.) fakat ne yaparsam yapim düzelmedi. 10 saniyede bir oluyor. Arkadaş, yeni aldın daha, monitörün pikselleri otursun dedi ama böyle bir şey duymadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Display Port kablosu ile bağlanın, G-Sync açın, Ekran kartı driverının yüklü olduğundan emin olun.

eğer sorun geçtiyse nasıl yaptın anlatırmısın ben g sync i açmama rağmen ve display port kullanmama rağmen hala titreme oluyor oyunda hareket edince. kabloyu değiştirmeyi düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı