ViewSonic 23,8" XG2405 alınır mı?

Tulkas456

Hectopat
Monitör
Viewsonic xg-2405
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sormuş olduğunuz monitörü kullanan birisi olarak 1080p çözünürlükte 144hz ve 1ms İPS ekran olarak alınabilecek en iyi monitörlerden olduğunu söyleyebilirim. Renk kalitesi vs çok güzel. Düşünmeden alabilirsiniz. Sizi üzmez. Detaylı bir inceleme videosunu da ekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vatan Bilgisyardan alırken açıp kontrol etmenize olanak veriyorlardı eskiden ancak güncel uygulamada bunu yapıyorlar mı bilmiyorum. Şayet buna izin vermiyorlarsa mağazadan fiziki olarak almak yerine internetten sipariş vermenizi tavsiye ederim. Nitekim mağazadan görerek alınan ürünlerde sorun olması halinde iade ve garnati kapsamında değişim hakkınız bulunmakla online olarak alınan ürünlerde ise koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmakta. Yani online alışverişin size sağladığı bu avantajı kullanmanızı tavsiye ederim.

Öte yandan her ne kadar 1080p için çok güzel bir monitör olsa da şu an için monitör alacak olsaydım bütçe de el veriyorsa 2k veya 4k bir monitör alırdım çünkü artık gelişen teknoloji bize bu imkanı sağlıyor. Biraz ileriye yönelik bakmakta fayda var diye düşünüyorum.​

öncelikle sormuş olduğunuz monitörü kullanan birisi olarak 1080p çözünürlükte 144Hz ve 1ms IPS ekran olarak alınabilecek en iyi monitörlerden olduğunu söyleyebilirim. Renk kalitesi vs çok güzel. Düşünmeden alabilirsiniz. Sizi üzmez. Detaylı bir inceleme videosunu da ekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vatan bilgisyardan alırken açıp kontrol etmenize olanak veriyorlardı eskiden ancak güncel uygulamada bunu yapıyorlar mı bilmiyorum. Şayet buna izin vermiyorlarsa mağazadan fiziki olarak almak yerine internetten sipariş vermenizi tavsiye ederim. Nitekim mağazadan görerek alınan ürünlerde sorun olması halinde iade ve garnati kapsamında değişim hakkınız bulunmakla Online olarak alınan ürünlerde ise koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmakta. Yani Online alışverişin size sağladığı bu avantajı kullanmanızı tavsiye ederim.

Öte yandan her ne kadar 1080p için çok güzel bir monitör olsa da şu an için monitör alacak olsaydım bütçe de el veriyorsa 2K veya 4K bir monitör alırdım çünkü artık gelişen teknoloji bize bu imkanı sağlıyor. Biraz ileriye yönelik bakmakta fayda var diye düşünüyorum.​

Hocam en az 2K bir monitöre geçmek benim de aklımda vardı siz de söyleyince körüklenmiş oldu. Olmadı biraz daha bekleyip 2K veya üstü monitörlere de bakacağım.

Hocam en az 2K bir monitöre geçmek benim de aklımda vardı siz de söyleyince körüklenmiş oldu. Olmadı biraz daha bekleyip 2K veya üstü monitörlere de bakacağım.
Kesinlikle mantıklı hareket olacaktır. Benim de önümüzdeki dönemde 2k belki 4k bir monitör alma isteğim mevcut ancak dediğim gibi 1080p düzeyinde bu monitör kullanan herkesi memnun edecektir. Hatta Viewsonicden memnun olduğum için 2k olarak almak istediğim model olarak aklımda Xg2705-2K var. Tabi alacağım zaman yine detaylı araştıracağım.​

Yeni konular

Geri
Yukarı