ViewSonic 27" VX2758-2KP-mhd 2800 TL'ye alınır mı?

Kronik ekran yırtılma sorunu var. Çok yaygın değil ama var öyle bir problem.
Riskli biraz.

Bu sorunu video'lu halde paylaştım daha önce forumda, kimse böyle bir şey dememişti. Demek kronik bir problemmiş, ekran kartından bile olabileceğini düşünmüştüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kronik ekran yırtılma sorunu var. Çok yaygın değil ama var öyle bir problem.
Riskli biraz.

Ancak çokta rahatsız edici düzeyde değil, her zaman da yapmıyo. Bazen Windows kilit ekranında bile yapıyo ama.

ViewSonic monitörlerde midir bilmem ama kullanan bende dahil birkaç kişide abuk sabuk problemler oldu. Hatta forumdada konular açılmıştı. Mesela bende ekran renk döngüsüne giriyor ve çıkana kadar ekran başında deliriyorum. Başka markalarla ilgili bu kadar sorun görmedim ama ViewSonic kullananlarda çokça mevcut.

Bu sorunu Video'lu halde paylaştım daha önce forumda, kimse böyle bir şey dememişti. Demek kronik bir problemmiş, ekran kartından bile olabileceğini düşünmüştüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak çok da rahatsız edici düzeyde değil, her zaman da yapmıyor. Bazen Windows kilit ekranında bile yapıyor ama.

Oha hayvan gibi yırtılma var.

Yeni konular

Geri
Yukarı