ViewSonic 27" VX2758-2KP-mhd alınır mı?

Flagellumdei07

Hectopat
Merhaba;
Bu monitörü kullanan var mı?
Kullanan özelikle de NVIDIA ekran kartı olup G-Sync (adaptive Sync) özelligini kullanan var mı?
Yırtılma, flicker vb. sorunlar yaşayan var mı ve bu sorunları sertifikalı display kablo veya sürücüleri güncelleyerek aşan var mı?
Deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bu monitörde kronik yırtılma sorunu var. Amazon, Hepsiburada yorumları + Reddit'de görebilirsiniz.

Mesela;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha kronik derken, nadir karşılaşılıyor, aldığınızda sorun yaşamama ihtimaliniz daha yüksek. Biraz riskli sadece.
Ama yine de böyle bir şeyin var olduğunu bilin.

Bu monitörde kronik yırtılma sorunu var. Amazon, Hepsiburada yorumları + Reddit'de görebilirsiniz.

Mesela;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha kronik derken, nadir karşılaşılıyor, aldığınızda sorun yaşamama ihtimaliniz daha yüksek. Biraz riskli sadece.
Ama yine de böyle bir şeyin var olduğunu bilin.

Vatan'da almayı düşünüyorum mu ürünü haliyle test edebilirim nasıl bir test yapmamı önerirsiniz almadan önce. Bu monitörde dünkü Samsung gibi memnun olanda var olmayanda olay galiba şanş a kalıyor. Samsung'un görüntü kalitesinden daha iyi bir monitör fakat HDR yok ve quantum dot teknolojisi bulunmuyor.
Not: Dünkü Samsung'daki indirimi kaçırdığım için buna yöneldim. 😅
Son olarak adaptive Sync teknoloji bu üründe var demiştiniz galiba FreeSync üstünden yapılıyor değil mi?

@Flagellumdei07
Evet, Adaptive Sync destekliyor. Fakat neyi sorduğunuzu anlayamadım maalesef.
G-Sync açmayı diyorsanız o FreeSync üzerinden, FreeSync de Adabtive Sync'den çıkıyor, onun üzerine kurulu.

G-Sync açma konusunda içiniz rahat olsun bu arada:
1.PNG

Sitesinden alıntıdır;

@Flagellumdei07
Evet, adaptive Sync destekliyor. Fakat neyi sorduğunuzu anlayamadım maalesef.
G-Sync açmayı diyorsanız o FreeSync üzerinden, FreeSync'de adabtive Sync'den çıkıyor, onun üzerine kurulu.

G-Sync açma konusunda içiniz rahat olsun bu arada:
Eki Görüntüle 694036
Sitesinden alıntıdır;

Ben tam anlamıyla aktaramamışım size fakat siz cevabı verdiniz teşekkürler.
@SkyRose
Hocam çok fazla kişiyle konustum ve ViewSonic hep sıkıntılı çıkmıs.

Bu ürün indirimde sizce almalı mıyım pişman olur muyum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı