ViewSonic 27" Xg2705 alınır mı?

Bütçe
3500-4500

Untex

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ViewSonic 27
Bu monitörü önerir misiniz ?
Gözüme bu ürünü kestirdim 2. monitör olarak. Hem oyun için hem de renk olarak iyi olmasını istiyorum. Bu fiyatları aşmayacak şekilde farklı ürünler önerebilir misiniz? 2K 144Hz ben bayağı baktım, gözümden kaçmış olabilecekleri atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum. Renk kalitesi vs gerçekten fiyatına göre çok iyi. Yalnız 10 bit olarak kullanacaksan 120 hz oluyor. 8 bit+frc kullanırsan 144 hz olarak kullanırsın. Benim için 120 ile 144hz çok önemli olmadığından 10 bit olarak kullanıyorum ve renkler gerçekten doyuruyor insanı. Fiyatına göre en iyi monitörlerden birisidir bence. Tabi ben 4200 liraya aldım. bu civarlarda fiyatlara göre konuşuyorum. 7 bin lira vereceksen nano ips tercih edebilirsin.

Ben kullanıyorum. Renk kalitesi vs gerçekten fiyatına göre çok iyi. Yalnız 10 bit olarak kullanacaksan 120 Hz oluyor. 8 bit+frc kullanırsan 144 Hz olarak kullanırsın. Benim için 120 ile 144Hz çok önemli olmadığından 10 bit olarak kullanıyorum ve renkler gerçekten doyuruyor insanı. Fiyatına göre en iyi monitörlerden birisidir bence. Tabii ben 4200 liraya aldım. Bu civarlarda fiyatlara göre konuşuyorum. 7 bin lira vereceksen nano IPS tercih edebilirsin.

Ben de 4200'e aldım fakat 120Hz de 8bit destekliyor 60'ta 10 bit cidden güzel monitör bir de kablosu küçük çıktı kablosunu değiştireceğim. Fakat VP2768'in renk aralığına çok uzak fark ettiriyor kendisini.

Geri
Yukarı