Viewsonic XG2705 alınır mı?

Daha fazla  
Sanırım aynı olan monitörün fiyatının diğer sitelerde 1,5 kat olması beni şüphelenirdi. Gittigidiyor'a güvenebilir miyim ve ürün iyi mi?
Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım aynı olan monitörün fiyatının diğer sitelerde 1,5 kat olması beni şüphelenirdi. Gittigidiyor'a güvenebilir miyim ve ürün iyi mi?
Teşhir ürünü.
Alternatif olarak LG 24GN650-B öneririm. Yeni aldım ve çok memnunum, sorun varsa sorabilirsin.

Sanırım aynı olan monitörün fiyatının diğer sitelerde 1,5 kat olması beni şüphelenirdi. GittiGidiyor'a güvenebilir miyim ve ürün iyi mi?

Bende bunun XG2405 modeli var. 4 tane aldım 3 tanesinde ölü piksel çıktı. Vatan Bilgisayar sağ olsun mağazaya gidince değiştirme konusunda destek oldu. Ayrıca 1080P çözünürlük için 27inç büyük geliyor. Oyun grafikleri hafif düşükmüş gibi oynarsın. Yazılım konusunda ise yine ViewSonic beğenmiyorum. Menüsü pratik değil.

Viewsonic alıp satış sonrası şikayet duyduğum hiç olmadı. Sorunlu ürün değişimi konusunda da iyiler. Yine de elektronik şansı diye birşey var.

Ürünün fiyatının düşük olması teşhir ürünü olmasından kaynaklı. Bende XG2405 modeli var ve ilk aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum. Ölü piksel vs hiçbir sorun yaşamadım ve çok memnunum.​

Geri
Yukarı