Elektronik ViewSonic 2K IPS 144 Hz Monitör 5599 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir inceleme gördüm,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En ucuz IPS olduğu için kalite konusunda ciddi sorunları olduğu yazıyor sırf IPS diye başımıza dert almayalım. Deneyen kullanan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
En ucuz IPS olduğu için kalite konusunda ciddi sorunları olduğu yazıyor sırf IPS diye başımıza dert almayalım. Deneyen kullanan var mı?
Reddit ruh hastaları ile dolu bir yer. Herşeye bir sorun bulan insanlarla dolu. Bu monitörü bilmiyorum tabi ama monitör sitelerinden incelemekte fayda var yorumlardan ziyade. Malum fiyatı çok iyi. 9-10 binlik monitörle kıyas yapılmaz. Kendi fiyatında nasıl ona bakmak lazım.

Ben kullanıyorum. Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Bir sorun yaşamadım. Fakat teknoloji şans işi kimsenin sorun yaşamayacağını garanti edemem.

Geçen seferde alıp almamak arasında kalmıştım. Bu gidişle monitör alamayacağım sanırım. En sonunda tüplü monitörü bağlayıp kullanacağım.
Tüplü monitörleri ben de özledim yeminle, renk kalitesi, doygunluğu sanki daha iyi gibiydi. Led monitörlerin çözünürlüğü yüksek ama daha bir yapay geliyor. En azından ölü pixel kabusunu yaşamıyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı