ViewSonic Elite XG270 alınır mı?

Bütçe
6000

KhayGHO

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monitör
ViewSonic Elite XG270
Merhaba,
ViewSonic Elite XG270 modeli 6000 TL'ye alınır mı?
Yurt dışı fiyatlarına bakınca ülkemizde 200 dolar daha uyguna satıldığını gördüm sizin de fikrinizi merak ettim, birkaç inceleme videosuna baktım YouTube'dan 240Hz 1080p monitörler arasında çok iyi yerlerde gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
ViewSonic Elite XG270 modeli 6000 TL'ye alınır mı?
Yurt dışı fiyatlarına bakınca ülkemizde 200 dolar daha uyguna satıldığını gördüm sizin de fikrinizi merak ettim, birkaç inceleme videosuna baktım YouTube'dan 240Hz 1080p monitörler arasında çok iyi yerlerde gözüküyor.
Ben yeni kullanmaya başladım hafif bir ışık sızması sorunum var, Sosyalde konusunu açmıştım. Sorunuz veya merak ettiğiniz bir şey varsa yardımcı olurum.

Bulunduğu bütçe ıskalasında elle tutulur pek marka yok. Bu yüzden sunduğu özelliklerden dolayı alınabilir diyebiliyoruz.
Yine de eğer sistemin iyise bütçeyi az daha sık bunu al derim.

Ekran kartın nedir?

GTX 1060 8 GB.

Bulunduğu bütçe ıskalasında elle tutulur pek marka yok. Bu yüzden sunduğu özelliklerden dolayı alınabilir diyebiliyoruz.
Yine de eğer sistemin iyise bütçeyi az daha sık bunu al derim.

2K monitörler maalesef benlik değil, kullanma fırsatımda oldu hem ekranın 1080P'ye göre büyümesi hem de 2K oyun için pek de iyi bir seçim olduğunu düşünmüyorum.

Ben yeni kullanmaya başladım hafif bir ışık sızması sorunum var, sosyalde konusunu açmıştım. Sorunuz veya merak ettiğiniz bir şey varsa yardımcı olurum.

Işık sızması kronik sorunu mu, satıcıyla alakalı durum mu bilginiz var mı?

Ana satış noktası PureXP diyebilirim. PureXP, DYAC ya da ELMB gibi bir bulanıklığı azaltma teknolojisi. XG270, çoğu rakibinin aksine yazılım desteği ile birlikte PureXP modunda netlik ve parlaklık arasında bir denge kurmanıza olanak sağlıyor diyebilirim.

Eğer bu tür teknolojiler umrunuzda değilse daha ucuz, benzer performans veren alternatifleri var.

Ana satış noktası purexp diyebilirim. Purexp, DyAc'ya da ELMB gibi bir bulanıklığı azaltma teknolojisi. XG270, çoğu rakibinin aksine yazılım desteği ile birlikte purexp modunda netlik ve parlaklık arasında bir denge kurmanıza olanak sağlıyor diyebilirim.

Eğer bu tür teknolojiler umrunuzda değilse daha ucuz, benzer performans veren alternatifleri var.

Çok da ucuza 240Hz monitörler yok açıkçası, Purexp'yi duymamıştım bakacağım.

Işık sızması kronik sorunu mu, satıcıyla alakalı durum mu bilginiz var mı?
IPS panellerde rastlanan bir sorun ancak normal kullanımda rahatsız etmiyor sadece düz siyah ekranda kendini belli ediyor. Ayrıca Adaptive Sync açınca PureXP devre dışı kalıyor. Şu anda elimde DisplayPort kablosu yok o yüzden G Sync ile deneyemiyorum. Monitörün kendisi ile gelen DisplayPort kablosu çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı