ViewSonic vs AOC

İade etmekle herkes uğraşmak istemiyor 1500 2000 TL para sayıyorsun bu COVID döneminde kargoda sıra bekliyorsun paranla rezil oluyorsun.
Teknoloji şans işidir, RTX3090 kartların birkaç tanesinde Coil Whine var diye alınmaz mı demek oluyor? Şuana kadar 6-7 tane ürün iade ettim, hiçbirinde işim 30sn den fazla sürmedi.
Bütçe yetmez.

Teknoloji şans işidir, RTX3090 kartların birkaç tanesinde coil whine var diye alınmaz mı demek oluyor? Şuana kadar 6-7 tane ürün iade ettim, hiçbirinde işim 30snden fazla sürmedi.

Bütçe yetmez.

Ölü piksel garantisi olması iyi ama sıfır kutusundan çıkınca insanın tadı kaçıyor 1 2 ay kullanıp çıksan sorun yok ama iade ettikten sonra gelen ürünün'de ölü piksel olmayacağı diye bir şey yok.

Aslında 2000 TL fiyatına 27" 144 Hz TN panel 2K monitör var ama Acer marka. :)
Acer iyi mi sence ?

Ölü piksel garantisi olması iyi ama sıfır kutusundan çıkınca insanın tadı kaçıyor 1 2 ay kullanıp çıksan sorun yok ama iade ettikten sonra gelen ürünün'de ölü piksel olmayacağı diye bir şey yok.
Yine iade edersin, teknoloji şans işi. Diğer monitörlerde çıkmıyor mu sanki?

Acer iyi mi sence ?
Acer'ın panel ve malzeme kalitesinden şüpheliyim. JD, Rampage kadar uyduruk değildir ama bir LG, Asus, AOC gibi markaların malzeme kalitesi kadar da iyi değil. Eh işte demelik yani. Uzun vadelik bir monitör mü bilemiyorum ama bir kere monitör alıyorsun sonuçta, onu da Acer seçme.

Yeni konular

Geri
Yukarı