Viewsonic VX-2457 Arka Panelden Gelen Ses Sorunu

Özcan ÖZCAN

Kilopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Normalde böyle şeylere dikkat etmem. Fakat okudukça gözüme kulağıma batar oldu. 2 haftalık bir VX-2457 monitorüm var. Işık sızması sorunu var ama muhtemelen herkeste vardır bu sorun. Alt, sağ ve soldan monitör çerçevesi gibi belli oluyor. Asıl sorum ise arka panel sol üst köşeden gelen cızırtı sesi sanırsam hoparlörlerden kaynaklı. Beyaz ekranda ses yükseliyor mavi ekranda azalıyor. Net duyabilmek için kulağımı monitörün arkasına götürmem gerekiyor. Beyaz ekranda ise monitörün karşısından da duyulabiliyor sessiz ortamda. Bu ses ne sesi acaba bunları sorun etmeli miyim? Kargo ve garanti süreçleri beni geriyor. Şehir dışından aldığım için. Aynı sorunları yaşayan var mı acaba?

Merhaba ,

Bende bu monitörü yeni aldım aynı sorun bende de var konu hakkında bilgisi olan yok sanırım garantiye vereceğim :(

Merhaba ,

Bende bu monitörü yeni aldım aynı sorun bende de var konu hakkında bilgisi olan yok sanırım garantiye vereceğim :(
Hangisi mevcut hocam ışık sızması mı? Yoksa çok beyaz görüntülerde ince tiz bir ses çıkması ama yüksek şiddette duyuluyor yani. Bu bir coil whine sorunu olabilir sanırsam elektronik cihazların son zamanlardaki baş belası.

Beyaz ekranlarda arka panelden tiz bir ses geliyor . Işık sızması ile iligi bir problem göremedim . ama tiz ses baya rahatsız ediyor ...

Beyaz ekranlarda arka panelden tiz bir ses geliyor . Işık sızması ile iligi bir problem göremedim . ama tiz ses baya rahatsız ediyor ...
Aynısı mevcut bende de 1 yıldır kullanıyorum. Bilmiyorum yani kutula gönder filan bir ton uğraşmak lazım diye bir şey yapmadım. Zaten ötmeyen donanımım çıkmadı maşallah çok şanslıyım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı