Viewsonic VX2363SMHL 23" alınır mı?

Oyun monitörü satın alırken şuna dikkat ederim.

• Kötü görüntü, 1 ms ve yüksek performans

Oy: 4 30,8%
  • İyi görüntü, 2 ms ve ortalama performans

Oy: 9 69,2%

• Oy verenlerin toplamı
    13

Aztech

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yaklaşık 6 ay önce topladığım oyun bilgisayarına bir monitör satın almak istiyorum.
Bunun için @Recep Baltaş ve @Ali Güngör 'ün de incelemiş oldukları Viewsonic VX2363SMHL-W adlı modelin, siyah renkli olanını uygun buldum. Kendisini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Özelliklerine göre fiyatı, hem günlük kullanıma hem oyuna yatkın olması beni ikna eden özellikleri oldu.
Yatağıma uzanıp film izlerken görüntü bozulmayacak, oyun oynarken de normalin üstünde bir performans alacağım.

Konuyu buraya taşıma amacım, tecrübe ve görüşlerinizden faydalanmak.
Viewsonic kullananlar, daha önce bu modeli satın almış olanlar, bu fiyata şu daha iyi diyebilecek bilgiye sahip olan arkadaşları duymak ve ona göre daha sağlıklı bir karar vermek benim için önemli.

Her gün monitör almıyorum sonuç olarak, aldığım monitörle de kötü tecrübeler edinmek istemiyorum.
Bu çerçeve içinde görüşlerinizi bekliyor, teşekkür ediyorum.
İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim, gönderdiğiniz başlığı gördükten sonra bu monitörü almaktan vazgeçtim.
Oyun için monitör tavsiyelerinizi bekliyorum.

600 lirayı geçsin istemiyorum, çok geçerli bir model olursa 750 liraya kadar çıkabilirim.
AOC E2470SWH mantıklı geldi şimdilik, tabii bir sorunu problemi var mıdır bilmiyorum.
Direkt bir Asus mu almalıyım kararsız kaldım.

Özellikleri çok iyi, fiyat performans olarak rakipsiz.
Fakat smhl-w modeline gelen şikayetlere kayıtsız kalmaları beni viewsonicten soğuttu.
Piyano black olmasıda bir eksi bana göre, toz ve parmak izi kaçınılmaz oluyor.

Daha iyi bir alternatif bulamazsam son çare olarak aklımda buda, tekrar teşekkür ederim.

İncelemesini burada yapmıştık: Viewsonic VX2363Smhl-W Monitör İncelemesi - Technopat videonun 24.00 kısmını izleyen kullanıcılar Yanıt Verme Süresi ayarını hızlı veya çok hızlı hale getirdiklerinde Ghosting ile karşılaşmıyorlar.

Bizde de var kullanıyoruz, ısınma sorunu yok, herhangi bir monitörün bileşenlerinin olduğu alt ya da arka kısma elinizi koyduğunuzda sıcak olduğunu hissedersiniz. Sorun denmesi için bu ısınmanın bir şeyleri bozması gerekir. Özetle rahatlıkla birinci sırada tercih edebileceğiniz bir monitör.

İncelemesini burada yapmıştık: Viewsonic VX2363Smhl-W Monitör İncelemesi - Technopat videonun 24.00 kısmını izleyen kullanıcılar Yanıt Verme Süresi ayarını hızlı veya çok hızlı hale getirdiklerinde Ghosting ile karşılaşmıyorlar.

Bizde de var kullanıyoruz, ısınma sorunu yok, herhangi bir monitörün bileşenlerinin olduğu alt ya da arka kısma elinizi koyduğunuzda sıcak olduğunu hissedersiniz. Sorun denmesi için bu ısınmanın bir şeyleri bozması gerekir. Özetle rahatlıkla birinci sırada tercih edebileceğiniz bir monitör.

Cevap için çok teşekkür ederim @Ali Güngör
Görüşleriniz, tavsiyeleriniz benim için çok değerli. Sizleri bu işin duayeni olarak gördüğümden, incelemediğiniz ürünü satın almak dahi istemiyorum.

Yine incelemiş olduğunuz AOC G2460VQ6 Technopat incelemesi çok daha mantıklı geldi bana.
AMD Freesync özelliği + display portu olması rakiplerinin iki adım önüne attı bu monitörü.

Aklıma takılan iki soru var, 1500 Liralık ekran kartı olmadan çalışan oyun sisteminizi topladım, çokta memnunum.

1-Bu monitör ekran kartı olmadanda FREESYNC destekleyecek mi?
2-Monitörü kasaya Display port ile bağlayabilecek miyim? (Cehaletimden soruyorum kasada HDMI girişi görüyorum sadece)

Bu sorularada yanıt verirseniz, monitörü gönül rahatlığıyla satın alacağım.
Sepetteki %10'luk indirimle 70 lira daha düşünce f/p ürünü olarak bundan iyisini aramıyorum bile.

İlginiz ve yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim, iyi günler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı