ViewSonic VX2428 alınır mı?

YAspectY

Picopat
Daha fazla  
Bütçem bu kadar yetiyor. En fazla 4800'e kadar çıkabilirim. Bu monitörü buldum. Monitörde ışık sızması, ghosting, ölü piksel veya kronik sorunlar falan var mıdır? Ve uzun yıllar götürür mü?

Bütçem bu kadar yetiyor. En fazla 4800'e kadar çıkabilirim. Bu monitörü buldum. Monitörde ışık sızması, ghosting, ölü piksel veya kronik sorunlar falan var mıdır? Ve uzun yıllar götürür mü?

Bem 6 7 sene kullandım bu markayı bende hiçbir sorun çıkarmadı özellikleride iyi duruyor bence fiyatı da iyi.

Önermem. Fiyatını kesinlikle haketmeyen bir monitör. Nedenini Berkay hocanın incelemesini okursanız anlarsınız:

Bulabilirseniz o bütçede AOC 24G2SP, HP Omen 25i ilk tercihiniz olsun. Yoksa da Philips 24M1N3200 veya Lenovo Legion R25i. Philips ve Lenovo'yu daha az önermenin nedeni Philips'in parlaklığının düşük olması, Lenovo'nun kalite kontrol alanında sıkıntılarının olma ihtimalinin olmasi.

Önermem. Fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir monitör. Nedenini Berkay hocanın incelemesini okursanız anlarsınız:

Bulabilirseniz o bütçede AOC 24G2sp, HP Omen 25i ilk tercihiniz olsun. Yoksa da Philips 24M1N3200 veya Lenovo Legion R25i. Philips ve Lenovo'yu daha az önermenin nedeni Philips'in parlaklığının düşük olması, Lenovo'nun kalite kontrol alanında sıkıntılarının olma ihtimalinin olmasi.

Fikirler ve renkler tartışılmaz lakin bu arkadaş iyi incelememiş marka takıntısı var inanmayın. Aynı özelliklerde bir ürün şu an 5500 6000 arasıdır. Vardır böyle NVIDIA veya AMD'ci takılmayınız sayın soru soran 😀😀

Fikirler ve renkler tartışılmaz lakin bu arkadaş iyi incelememiş marka takıntısı var inanmayın. Aynı özelliklerde bir ürün şu an 5500 6000 arasıdır. Vardır böyle NVIDIA veya AMD'ci takılmayınız sayın soru soran 😀😀
İyi incelememiş? Çok iyi incelemiş. 1) Bütün büyük profesyonel monitör incelemeleri bu şekilde yapilıyor 2) Arkadaş kendisi yapmiyor zaten. Kalibrasyon cihazı, pursuit kamera kullanılarak yapilan profesyonel testleri Türkçeye çevirip aktarıyor.

Aynı incelemeleri ben de yapıyorum ve onaylayabilirim.

Madem aksini düşünüyorsun ispat et de görelim. Neye göre 5.5-6K? Bir ay önce 6.5k'ya QD'ler hariç QHD 144-180Hz kategorisindeki en iyi monitör satıldı. Ne 1080p'si ne 24inçi ne 6K'sı...

Öhm öhm maksimum incelemesi monitörün karşısında oyun oynayip çok efsane demek olan biri monitörü pazarladığı için öyle sanıyor olabilirsiniz ama maalesef değil. Gerçi o zaman ucuzdu diye hatırlıyorum. Hak yemiyeyim şimdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı