ViewSonic VX2428 alınır mı?

The Ruh hastasi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Genellikle rekabetçi oyunlar oynayacağım. Bu monitörde ghosting, inverse ghosting, ışık süzmesi gibi sorunlar var mıdır? Renklerin doygun olması benim için pek önemli değil. Sizce tercih edilebilir mi? Monitörü mağazadan alacağım. Yani başka bir öneriniz olursa mağazadan alabileceğim ürünler olursa sevinirim. Bütçem 4500 civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Önermem.

Önermem.
Hocam o konuda renk gamutundan vs. bahsedilmiş. Bu monitörde, bahsettiğim ghosting, inverse ghosting, ışık süzmesi gibi sorunlar var mıdır peki ?

Hocam o konuda renk gamutundan vs. bahsedilmiş. Bu monitörde, bahsettiğim ghosting, inverse ghosting, ışık süzmesi gibi sorunlar var mıdır peki ?
Maalesef bir inceleme bulamadım o konuda. Berkayın kullandıği kaynak da sayisal bir tablo hazırlamamış.

Eğer grenkler hiç önemli değil yalnızca hız olsun ama ucuz olsun diyorsanız şu monitörü öneririm:
1706371268311.png

Fiyatına göre çok hızlı bir monitör. Ama renk anlamında geniş renk gamutu dahi desteklemiyor.

Maalesef bir inceleme bulamadım o konuda. Berkayın kullandıği kaynak da sayisal bir tablo hazırlamamış.

Eğer grenkler hiç önemli değil yalnızca hız olsun ama ucuz olsun diyorsanız şu monitörü öneririm:
Eki Görüntüle 2098763
Fiyatına göre çok hızlı bir monitör. Ama renk anlamında geniş renk gamutu dahi desteklemiyor.
Hocam bu model ile Asus VG249Q1R arasında fark var mıdır ? Teknik özelliklerine baktım fakat ayak harici bir fark göremedim.

Hocam bu model ile Asus VG249Q1R arasında fark var mıdır ? Teknik özelliklerine baktım fakat ayak harici bir fark göremedim.
Teknik özelliklerden anlamak zor hocam.

O modele bakmıştim ama inceleme bulamamiştim maalesef. Bilemiyorum o yüzden.

Detaylı bakmadım ama. Yalnizca bilindik yerleri kontrol ettim. Bu yüzden başkası bulur belki.

Bu monitörde, bahsettiğim ghosting, inverse ghosting, ışık süzmesi gibi sorunlar var mıdır peki?
Isterse 0 ghosting 0 inverse ghosting 0 overshoot olsun 700:1 kontrastli 250cd maksimum parlakli les gibi renk gamutu olan bir monitor sirf hizli diye alinabilir olmuyor. Lenovo R25i-30 varken VX2428'in esamesi okunmaz. Fanboyum Viewsonic alacagim diyorsan bu konuyu acmana gerek yok.

Isterse 0 ghosting 0 inverse ghosting 0 overshoot olsun 700:1 kontrastli 250cd maksimum parlakli les gibi renk gamutu olan bir monitor sirf hizli diye alinabilir olmuyor. Lenovo R25i-30 varken VX2428'in esamesi okunmaz. Fanboyum Viewsonic alacagim diyorsan bu konuyu acmana gerek yok.
Hocam monitörü sadece mağazalardan alabilirim. Lenovo r25-i 30 bütçemi aşıyor.

@The Ruh hastasi Sadece 99 lira daha pahali.

Elden alacaksan tek secenek G24F-2.

Yeni konular

Geri
Yukarı