Viewsonic VX2457 İçin DisplayPort Kablosu

Daha fazla  
Arkadaşlar Viewsonic VX2457 ekran kullanıyorum. Freesync özelliğini açabilmem için Display port kablosu lazımmış. Bana kaliteli bir 1.2 Displayport kablosu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O monitörün her Display Port kablosuyla uyum sağlamadığını söyleyenler var. Bir araştırma yapıp ona göre almanı öneririm.

19 pin DP kablo alman gerekiyor. 20 pin DP kablolar sıkıntı çıkarabiliyor. Digitus 19 pin ve sorunsuz bir kablo.

Screenshot_20170502-141430.jpg

Moderatörümüzün attığı kabloyu bende aynı monitör için kullanıyorum. Sakın başka bir kablo tercih etmeyin. Çünkü bu monitör her kabloyu kabul etmiyor. :) Kablodan gayet memunum. Kilit mekanizması da var. Yumuşak ve yuvaya güzel oturan bir kablo olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. AMD Ekran Kartınız varsa aşağıdaki rehberi inceleyip ayarlar ve kullanım için destek alabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımlarınız için teşekkürler.En kısa zamanda sipariş vericem moderatörün önerdiği kabloyu.

Bu arada videoyu izledim gerçekten çok yararlı bi inceleme olmuş.Bu monitörü almayı düşünenler veya alanlar kesinlikle izlemeliler aklınızdaki tüm soruları cevaplıyor.

Bu yüzden yorumda paylaştım. Ben bu monitörü aldığımda çok yararlı bir inceleme olduğunu anlamıştım. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle :)

Hayır yapmıyor. Ben AMD ekran kartı ile Freesync özelliğini de kullanıyorum ve aldığım görüntüden gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı