Viewsonic VX2457 İçin DisplayPort Kablosu

Evet dediğiniz yerden aldım. Hepsiburada.com güvencesi altında olacağınız için rahat olabilirsiniz.
Eyvallah benimde monitörüm bazen cızırtı yapıyor ekranın sol orta kısımlarında ama neden yaptığını bilmiyorum bazen boştayken bazen oyundayken bazen hiç yapmıyor.Kabloda sorun heralde.

Tavsiye ettiğim kablo ile şikayetlerinizin ortadan kalkacağını düşünüyorum. VX2457 için en uyumlu kablo budur. Sorun yaşarsanız buradan yazarak tekrar yardım alabilirsiniz.

Tavsiye ettiğim kablo ile şikayetlerinizin ortadan kalkacağını düşünüyorum. VX2457 için en uyumlu kablo budur. Sorun yaşarsanız buradan yazarak tekrar yardım alabilirsiniz.
1 saat sonra kablo elime ulaşacak fakat birşeydaha sormak istiyorum size ben mesela youtube da veya film sitelerinde 360p yada 480 p de video izleyemiyorum bu monitörde sorun ekran kartıyla alakalı olabilirmi ?

Kabloyu aldım taktım freesync çalıştırdım ama fps sabitlemesi gerekmiyormuydu 75 e felan ?

360p ve 480p olmaması ekran kartıyla alakalı bir durum değildir. Bazen Youtube'da böyle hatalar olabilir. Freesync fps sabitlemez, sadece ekrandaki yırtılmaları ve benzeri olayları engelleyerek size daha akıcı ve düzgün görüntüler elde etmenizi sağlar. Vsync dediğimiz olay ise Monitörünüz 60Hz ise 60 fps, 75Hz ise 75 fps üzerine çıkarmayarak yırtılmaları engeller fakat takılma gibi sonuçlara yol açabilir. Siz Vsync yerine Freesync kullanmaya devam edin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı