Viewsonic VX2458- C-Mhd 1ms modunda renklerin titremesi

Urun6u

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
NYPD
Başlıkta da anlaşılacağı gibi 1ms modu açıkken ekranımda titreme, parlaklığı sanki açık kapatıyormuşum gibi bi durum oluşuyor. Nedeni çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Gelişmiş görüntü ayarları,tüm modları listele,çözünürlüğü en son seviye ve hz olacak şekilde ayarlayın.Bazı çözünürlüğün yanında atlamalı diye bişey yazar,atlamalı seçenekleri seçmeyin.atlamalı yazan seçeneği seçerseniz yazılar titrer.Bu arada ben 1 ms moduna alınca herhangi bir titreme oluşmadı,mönitorü başlangıç ayarlarına getirip birdaha deneyin 1 ms modunu.

Gelişmiş görüntü ayarları,tüm modları listele,çözünürlüğü en son seviye ve hz olacak şekilde ayarlayın.Bazı çözünürlüğün yanında atlamalı diye bişey yazar,atlamalı seçenekleri seçmeyin.atlamalı yazan seçeneği seçerseniz yazılar titrer.Bu arada ben 1 ms moduna alınca herhangi bir titreme oluşmadı,mönitorü başlangıç ayarlarına getirip birdaha deneyin 1 ms modunu.
denedim ve düzeldi gibi teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı