ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms Nasıldır?

Faruk Kardaş

Kilopat
Daha fazla  
Bugün indirimden ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync Full HD Curved Monitör aldım. 1600 TL'den 1000 TL'ye düşmüş. Stok biter diye acele aldım. Monitör hakkında bilgisi olan var mı ? Görüşleriniz neler bu monitör hakkında? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gayet kaliteli bir fiyat performans ürünü VA Panel olması da güzel olmuş TN bekliyordum paneli gerçi o kadar ağır farkı olduğunu da düşünmüyorum hayırlı olsun çok güzel bir fiyata almışsınız güle güle kullanın

İndirim kandırmaca değil galiba gerçekten 1600₺ civarından inmiş bende düşünüyorum konuyu takibe alayım malzeme kalitesi biraz kötü gibi F/P ürünü sonuçta ama estetik olarak biraz kötü onun dışında 144Hz 1MS gayet iyi değerler.Bu arada Hepsiburada'da 1099₺ 1000₺ fiyat hangi sitede?

MSİ tercihinizin nedeni nedir acaba
Oyun oynayacaksanız 1 ms ve 144 Hz. olması Viewsonic ve MSI haricindeki şıkları eliyor zaten. Bu ikiliye gelince, MSI yazılımsal olarak daha iyi ve renk bakımından bir tık önde.
Daha çok film izlerim, pek oyun oynamam diyorsanız IPS panel alıp keyfinize bakın. IPS paneller en canlı renk kalitesine sahip panellerdir.

Konu ilaç gibi açılmış bende şuan bu monitörü alıp almamak arasında gelip gidiyorum Youtube'da pek bi inceleme videosu bulamadım acaba alsam pişman olurmuyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı