ViewSonic VX2458 C MHD vs ASUS VP249QGR

serhat çileks

Centipat
Merhaba ben bir monitör alacaktım ve 2 monitör arasında kaldım. Bunlardan biri ViewSonic VX2458 C mhd. Özellikleri: 144Hz 1ms VA panel LCD Curved diğeri ASUS VP249QGR özellikleri: 144Hz 1ms IPS panel LED. Burada ASUS'un LED olması 1 tık iyi gibi geldi. Sizce hangisi?

Kullanım amacınız nedir acaba? Yani oyunun yanında da tasarımla veya video düzenlemeyle falan uğraşıyor musunuz?

Merhaba ben bir monitör alacaktım ve 2 monitör arasında kaldım. Bunlardan biri ViewSonic VX2458 C mhd. Özellikleri: 144Hz 1ms VA panel LCD Curved diğeri ASUS VP249QGR özellikleri: 144Hz 1ms IPS panel LED. Burada ASUS'un LED olması 1 tık iyi gibi geldi. Sizce hangisi?
Asus seçerdim 24 inç curved pek keyifli olmuyor. Tam olarak amaç ne ne oynayacaksınız.

Kullanım amacınız nedir acaba? Yani oyunun yanında da tasarımla veya video düzenlemeyle falan uğraşıyor musunuz?

1. öncelik oyun.
ASUS seçerdim 24 Inc Curved pek keyifli olmuyor. Tam olarak amaç ne ne oynayacaksınız.

GTA 5 CS:GO CoD Warzone.

Video düzenlemeyle uğraşmıyorum.

Hocalar benim konumada bakarmısınız rica etsem?
1. öncelik oyun.

GTA 5 CS:GO CoD Warzone.

Video düzenlemeyle uğraşmıyorum.

Yine de ASUS panel farkı var IPS her zaman daha iyi.

Geri
Yukarı