ViewSonic VX2458-C-mhd vs ASUS VP249QGR

Genelde FPS oyunları oynuyorum zaten.
VX2458 modelini arkadaşım kullanıyor bildiğim kadarıyla bir şikayeti yok şimdilik 1400TL'ye düşünce almayı planlıyordum zaten. 144 Hz HDMI kablosuyla alamazsam DisplayPort kablosu alırım.
Teşekkürler yardımın için.

Şimdiden hayırlı olsun. 2458 alırsan ayarlarından yanıt verme süresini Ultra hızlı al. Ekran kartın AMD ise giriş geçikmesini oradan açabilirsin.

Tamamdır ilginiz için teşekkürler ben 120 hzde kaldım displayport la çözerim bu durumu galiba enteresan alamamam
Asıl ben teşekkür ederim. Duruma ben de şaşırdım cidden
ViewSonic VX2458-C-mhd
De şöyle söyleyim FreeSync açınca 1 ms modu kapanıyor. FreeSync kullanmayacaksan 1ms 144 HZ ile sıkıntısız bir şekilde oynarsın içinden çıkan HDMI kablosu ile 144Hz alınabiliyormuş ama ben malasef nedense 120 Hz alıyorum 2 tane özellikleri de var 1. giriş geçikmesini açarsan yanıt verme süresi kapanıyor. Yanıt verme süresini açarsan isen giriş geçikmesi kapanıyor. Ben şöyle kullanıyorum yanıt verme süresini Ultra hızlı açıp AMD Radeon ayarlarındanda giriş geçikmesini açıyorum. Tercih sizin. 2458 alacaksanız 1.400 TL'ye düşüyor o zaman alabilirsiniz siteye bakmadım şu an.
Tekrar rahatsız ediyorum ama yanıt verme süresini nerden ayarlanabilirim ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı