ViewSonic VX2458-C-mhd vs MSI Optix G241

techpa

Hectopat

Sizce yukarıdaki iki üründen hangisi alınmalı? Oyun ve günlük kullanım için alacağım.
ViewSonic'te hoparlör var ve Curved. Curved olması tercihim oyunlarda daha iyi bir deneyim yaşatır gibime geliyor. Ama MSI olanın özellikleri daha iyi gibi. Sizce curve olmasından feragat edip MSI mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ViewSonic tercih ederdim. Bir video izlemek için bile kulaklık takmak biraz yorucu. Hari hoparlörünüz varsa başka.

Sizce yukarıdaki iki üründen hangisi alınmalı? Oyun ve günlük kullanım için alacağım.
ViewSonic'te hoparlör var ve Curved. Curved olması tercihim oyunlarda daha iyi bir deneyim yaşatır gibime geliyor. Ama MSI olanın özellikleri daha iyi gibi. Sizce curve olmasından feragat edip MSI mi almalıyım?

MSI'da güzel indirim var tasarımıda bence ViewSonic'ten daha güzel ben MSI tercih ederdim.

Ben.

MSI.

Ben MSI G241 aldim oyun olsun film olsun mukemmel kalite bence dusunmeden alabilirsin Vatan'dan aldim.

Şimdi de bu ikili arasında kaldım arkadaşlar. Forumda okuduğum kadarıyla msi o modelde çok ölü piksel çıkıyor. Ve satıcı güvenilir mi bilmiyorum. Bu model diğer sitelerde 2 küsür.

Şimdi de bu ikili arasında kaldım arkadaşlar. Forumda okuduğum kadarıyla MSI o modelde çok ölü piksel çıkıyor. Ve satıcı güvenilir mi bilmiyorum. Bu model diğer sitelerde 2 küsur.

MSI G241 modelinde ölü piksel sorunu yok 3 arkadas Vatan'dan aldık sorunsuz çıktı hepsi.

Ben Vatan'dan almayacağım işte. Attığım linkten alacağım. Ayrıca siz de çıkmamış olabilir ama çıkan çok.

Vallahi bu risk bütün monitörlerde var belki de ucuz diye ölü piksel iade malları satıyorlar bilemeyiz ben o yüzden 300 fazla verdim Vatan'dan aldım kafam rahat. Ayrıca çoğu monitörü kullandım MSI bambaska bir deneyim.

Dostum koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade hakkın yok mu?
bilmiyorum öyle bir şey göremedim.

Şimdi de bu ikili arasında kaldım arkadaşlar. Forumda okuduğum kadarıyla msi o modelde çok ölü piksel çıkıyor. Ve satıcı güvenilir mi bilmiyorum. Bu model diğer sitelerde 2 küsür.
msi ve viewsonic zam gelmis :/

Yeni konular

Geri
Yukarı