ViewSonic VX2458 MHD alınır mı?

Bütçe bizi aşıyor hocam 😁
AOC iyidir 😉
Gaming Geceleri - incehesap.com
Yarın gaming gecesi diye bir kapmanya var her hafta cuma oluyor ve monitörler dahil çoğu şey indirime giriyor çok da olmasa da gene de indirim indirimdir yarını bekleyip oraya da bir göz atabilirsin fiyat konusunda.

Edit : Yarın yokmuş haftaya ertelenmiş :(

AOC iyidir 😉
Yarın Gaming gecesi diye bir kapmanya var her hafta cuma oluyor ve monitörler dahil çoğu şey indirime giriyor çok da olmasa da gene de indirim indirimdir yarını bekleyip oraya da bir göz atabilirsin fiyat konusunda.

Edit: Yarın yokmuş haftaya ertelenmiş :(

Evet hocam geçem hafta mouse almıştım geldi her şey tamam bir tek monitör kaldı onu da şimdi aldım inşallah sıkıntısız bir şekilde gelir bizi uğraştırmaz AOC G2460PFS yi aldım.

AOC iyidir 😉
Yarın Gaming gecesi diye bir kapmanya var her hafta cuma oluyor ve monitörler dahil çoğu şey indirime giriyor çok da olmasa da gene de indirim indirimdir yarını bekleyip oraya da bir göz atabilirsin fiyat konusunda.

Edit: Yarın yokmuş haftaya ertelenmiş :(

Öneriniz için çok teşekkür ederim haftalardır monitör arıyordum sonunda aldım çok iyi denk geldi.

Son düzenleme:
Her zaman 👍

Kargo durumu nedir ürün geldi mi hocam?

Hocam şimdi görebildim kusura bakmayın biraz geç oldu ama
Kargo araya bayram girdiği için biraz geç geldi 5 6 gün falan sürdü haftalardır kullanıyorum hiçbir sorun yok ölü piksel falan da çıkmadı gayet memnunum. Kırılma olur diye korkuyordum hiçbir kırılma olmadı gözü falanda yormuyor tavsiye ederim.

Hocam şimdi görebildim kusura bakmayın biraz geç oldu ama
Kargo araya bayram girdiği için biraz geç geldi 5 6 gün falan sürdü haftalardır kullanıyorum hiçbir sorun yok ölü piksel falan da çıkmadı gayet memnunum. Kırılma olur diye korkuyordum hiçbir kırılma olmadı gözü falanda yormuyor tavsiye ederim.
Çok sevindim memnun kaldığınıza iyi günlerde kullanın :)

Geri
Yukarı