ViewSonic VX2458-MHD gözü yormayacak görüntü ayarı önerisi

add1ctive

Femtopat
Daha fazla  
ViewSonic VX2458-MHD monitör kullanıyorum fakat ne yaparsam yapayım güzel bir görüntü ayarı bulamadım. Hem gözü yormayacak hem de oyunlarda güzel bir görüntü sağlayacak bir ayar bulabilen varsa paylaşabilirse sevinirim. Forumda bununla ilgili bir konu var fakat o monitör VX2458-C-mhd yazılan ayarların çoğu benim monitörümde yok.

Hocam ben genelde tüm monitörlerde parlaklığı kısıp gece modunu aktif ediyorum, ayrıca hazır olarak eyecare modu var onu kullanıyorum.

Bundan birkaç sene önce 1100 TL civarı bir paraya almıştım. Sorduğum soruyla verdiğin cevabın saçmalığını bağdaştıramadım.
Sorduğun soruyla ilgisi şu. İstediğin kadar ayar yap rengiyle uğraş vs o monitörden beklediğin görüntü netliğini alamayacaksın. Elinde ki monitörün tüm potansiyeli gördüğün kadar.

Sorduğun soruyla ilgisi şu. İstediğin kadar ayar yap rengiyle uğraş vs o monitörden beklediğin görüntü netliğini alamayacaksın. Elinde ki monitörün tüm potansiyeli gördüğün kadar.

Ben zaten gayet net bir görüntü alıyorum. Sadece bu modeli kullanıpta daha göze güzel gelen bir ayar yapan varsa fikir almak için konuyu açtım. 🤣

Geri
Yukarı