ViewSonic VX2458-MHD Yanıt Verme Zamanı ve FreeSync nedir?

couL

Hectopat
Herkese iyi akşamlar, başlıkta belirtmiş olduğum monitörde yanıt verme zamanı diye bir özellik var. Bu 1ms özelliğinin aktif edilmesi için mi acaba? Seçenekler şöyle: Standart, Gelişmiş ve Ultra Hızlı şeklinde. Ayrıca FreeSync ile Ultra hızlı seçeneği aynı anda kullanılabiliyor mu? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? 144Hz kullanan arkadaşlardan son bir tavsiye isteyeceğim. Rekabetçi oyunlarda FreeSync özelliğini açmak bize input lag olarak geri döner mi acaba? FreeSync açıkken ve kapalıyken gözle görülür bir fark çok hissedemedim ben. İlginize şimdiden teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
2si aynı anda açık olabiliyor pratikte. Hdmi ile bağlıyorum. Ama arada takılmalar oluyor mu gözüm algılayamıyor. Bayağıdır da fps oynamıyorum 4 ay olmuştur hata oyun oynamıyorum.

Anladım teşekkürler. Ben de 2 gündür kullanıyorum monitörü ayarlarını biraz kurcaladım da ghosting'in minimum seviyeye inmesi için ultra hızlı seçeneğini seçmek gerekiyor sanırım yaptığım testte. FreeSync açık/kapalı olmasına da hala karar veremedim bu input lag durumundan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı