ViewSonic VX2458 vs MSI MAG241C vs AOC 24G2U

Rekabetçi oyunlar oynamayacaksanız 75hz bir ekran işinizi daha iyi görecektir.
Genel olarak her türlü oyunu oynarım. İlerdede (yaklaşık 1 sene sonra) ekran kartımı değiştirmeyi düşündüğüm için 144 Hz daha mantıklı geldi. Bu 3 monitör arasında kaldım farklı tavsiyeleriniz varsa onlarıda görmek isterim açıkçası. :D

Genel olarak her türlü oyunu oynarım. İlerdede (yaklaşık 1 sene sonra) ekran kartımı değiştirmeyi düşündüğüm için 144 Hz daha mantıklı geldi. Bu 3 monitör arasında kaldım farklı tavsiyeleriniz varsa onlarıda görmek isterim açıkçası. :D
İleriye dönükse alınabilir tabii. Kendim Viewsonic olanını kullanıyorum gayet memnunum o satıcıdan almıştım, yalnız hoparlörler 1 ay sonra patladı.

İleriye dönükse alınabilir tabii. Kendim Viewsonic olanını kullanıyorum gayet memnunum o satıcıdan almıştım, yalnız hoparlörler 1 ay sonra patladı.
Gsync desteği var mı acaba? Bazı sitelerde Gsync yazıyor bazı sitelerde yazmıyor eğer varsa tercihimi ViewSonic tarafından kullanacağım.

Gsync desteği var mı acaba? Bazı sitelerde Gsync yazıyor bazı sitelerde yazmıyor eğer varsa tercihimi ViewSonic tarafından kullanacağım.
Sitesinde var gözüküyor ama ekranın ayarlar sekmesinde ben bulamadım, sanırım FreeSync desteği olan monitörlere de G-Sync gelecek muhabbeti var ama pek sağlıklı olmuyor diye biliyorum. Kenimde Nvidia kullanıyorum daha hiç açmadım G-Sync.(FreeSync monitörlerin artık G-Sync de destekleyeceğiyle alakalı makale: TechRadar, Resmi model sayfası: VX2458-C-mhd.

Sitesinde var gözüküyor ama ekranın ayarlar sekmesinde ben bulamadım, sanırım FreeSync desteği olan monitörlere de G-Sync gelecek muhabbeti var ama pek sağlıklı olmuyor diye biliyorum. Kenimde Nvidia kullanıyorum daha hiç açmadım G-Sync.(FreeSync monitörlerin artık G-Sync de destekleyeceğiyle alakalı makale: TechRadar, Resmi model sayfası: VX2458-C-mhd.
Anladım teşekkür ederim. Son araştırmalarımı yapıp kararımı vereyim artık. :D

bende bu ikisi arasında kaldım açıkçası birde senin beğendiğin monitör sallanması nasıl acaba onu merak ediyorum

bende bu ikisi arasında kaldım açıkçası birde senin beğendiğin monitör sallanması nasıl acaba onu merak ediyorum
Monitör sallanmasından kastınız nedir acaba?

bende viewsonic 2257 var cok memnunum ama bunu yeğenimi vereceğim ve monitör alacağım benim monitör ün en sıkıntılı yanı ekranın sarsıntısı çok sağlam durmuyor yani masaya en ufak dokunmada sallanıyor o yüzden senin beğendiğin modelin de ayağı sağlam durmuyor fazla sarsılır gibi geliyor bana diğerlerine dikkat edersen ayağı çok sağlam sarsılmıyor xg2401 den arkadaşımda var çok memnun bende onu almayı düşünüyorum çünkü bu üç modelin arasında parlaklığı fiyat performans en iyi o duruyor

baktığında teknik olarak hemen hemen üçü de aynı dediğim gibi arkadaş kullanıyor çok memnun tek sıkıntı ips değil o biraz düşündürüyor bide curved denemek istiyorum o yüzden kararsız kaldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı