ViewSonic VX2705-2KP-MHD alınır mı?

Şimdilik bütçe olarak PC topladığım için bayağı zorladım 57k gibi bir sistem topladım biraz zaman geçsin monitör olarak daha iyi bir şey alabilirim o zaman. Bu kalsın düşüncem bu yönde ileride monitör olarak bütçeyi bayağı yüksek tutarım.

Şimdilik bütçe olarak PC topladığım için bayağı zorladım 57k gibi bir sistem topladım biraz zaman geçsin monitör olarak daha iyi bir şey alabilirim o zaman. Bu kalsın düşüncem bu yönde ileride monitör olarak bütçeyi bayağı yüksek tutarım.

60 k ya 7900x3D'li ve 4000 series NVIDIA'ya da yeni AMD serisi bir ekran kartı ile bir sistem toplardım ki.
Aynı paraya en az X2 X3 performans alınırdı.

60 k ya 7900x3D'li ve 4000 series NVIDIA'ya da yeni AMD serisi bir ekran kartı ile bir sistem toplardım ki.
Aynı paraya en az X2 X3 performans alınırdı.

İşlemci 13.nesil i7-13700K
Anakart: MSI MAG Z690 Torpedo 6400(OC)
RAM: G.Skill (2x16) 32 GB 6400 MHz CL32 DDR5.
SSD: WD Black SN850X 1 TB.
Ekran kartı: Sapphire AMD 6900XT toxıc.
Link
Kasa fan işlemci sıvısoğutma beraber 10k.
Hocam Z790 anakart Almamam'daki sebep ilk rejenerasyon olduğu ıçın sorunlu şimdilik.
Yani sistemim güncel bu fiyata kasa dahil. Sen sadece ekran kartını 40 kdan alıyorsun oda 4080 olan. Kaldı 20k. O dediginiz işlemci 15 k gibi fiyata çıkar kaldı 5 k geri kalan 5K ile RAM ne kadar kaliteli bir şey alabilirsin ki ya da hafıza düşürsün.

İşlemci 13.nesil i7-13700K
Anakart: MSI MAG Z690 Torpedo 6400(OC)
RAM: G.Skill (2x16) 32 GB 6400 MHz CL32 DDR5.
SSD: WD Black SN850X 1 TB.
Ekran kartı: Sapphire AMD 6900XT toxıc.
Link
Kasa fan işlemci sıvısoğutma beraber 10k.
Hocam Z790 anakart Almamam'daki sebep ilk rejenerasyon olduğu ıçın sorunlu şimdilik.
Yani sistemim güncel bu fiyata kasa dahil. Sen sadece ekran kartını 40 kdan alıyorsun oda 4080 olan. Kaldı 20k. O dediginiz işlemci 15 k gibi fiyata çıkar kaldı 5 k geri kalan 5K ile RAM ne kadar kaliteli bir şey alabilirsin ki ya da hafıza düşürsün.

Sistemin gayet güzel hocam.

Sadece ekran kartı keşke daha yeni seri olsa mükemmel olurdu.

Ben kendime alacak olsam ocak ayını beklerdim.

7900x3D işlemci alırdım.
Yanına da aynı ya da benzer anakart.
RAM ve SSD ile birlikte.

NVIDIA 4070 / 4070 Ti'ya da AMD karşılığını alırdım.

60k bütçemi bu şekilde kullanırdım. Min X2 performans garanti.

Sistemin gayet güzel hocam.

Sadece ekran kartı keşke daha yeni seri olsa mükemmel olurdu.

Ben kendime alacak olsam ocak ayını beklerdim.

7900x3D işlemci alırdım.
Yanına da aynı ya da benzer anakart.
RAM ve SSD ile birlikte.

NVIDIA 4070 / 4070 Ti'ya da AMD karşılığını alırdım.

60k bütçemi bu şekilde kullanırdım. Min X2 performans garanti.

Hocam öncelikle Türkiye de yaşıyoruz her an her şeyin ne olacağı belli değil özellikle teknoloji ürünlerindeki fiyatlar bende buna istinaden ekran kartı fiyatı çok uçuk çıkacağı korkusu ile erkenden aldım pişman değilim güzel kart ama daha tam deneme fırsatım olmadı dün M.2 geldi taktım format attım açıldı ve sürücüler kurulu olmadığı için internet kablosunu takıyorum internet gelmiyor.
Bir de ben sıfırdan sistemim kasa dahil olduğu için bu kadar fiyat çıktı eğer eski kasa ve fanlar olsaydı fiyat farkı olurdu şimdiye.
bir de fanların sorunu devam ediyor biraz BIOS ayarlarına bakacağım yapacağım bir şeyler var mı diye.
Bir de dikkatimi çeken şu Intel gün geçtikçe AMD'nin gerisinde kalıyor bir dahaki sistemim AMD olur.

Hocam öncelikle Türkiye de yaşıyoruz her an her şeyin ne olacağı belli değil özellikle teknoloji ürünlerindeki fiyatlar bende buna istinaden ekran kartı fiyatı çok uçuk çıkacağı korkusu ile erkenden aldım pişman değilim güzel kart ama daha tam deneme fırsatım olmadı dün M.2 geldi taktım format attım açıldı ve sürücüler kurulu olmadığı için internet kablosunu takıyorum internet gelmiyor.
Bir de ben sıfırdan sistemim kasa dahil olduğu için bu kadar fiyat çıktı eğer eski kasa ve fanlar olsaydı fiyat farkı olurdu şimdiye.
bir de fanların sorunu devam ediyor biraz BIOS ayarlarına bakacağım yapacağım bir şeyler var mı diye.
Bir de dikkatimi çeken şu Intel gün geçtikçe AMD'nin gerisinde kalıyor bir dahaki sistemim AMD olur.

Bir de olursa ileride ekran kartı yükseltmesine giderim.

Bir de olursa ileride ekran kartı yükseltmesine giderim.
hocam konuyu hortlatıyorum ama aldınız mı monitörü

Yeni konular

Geri
Yukarı